مسابقات کشتی با چوخه با معرفی نفرات برتر در مشهد پایان یافت ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/21 ورزش.داخلی.کشتی مشهد- مسابقات کشتی با چوخه جام وحدت که در مشهد جریان داشت، جمعه شب با معرفی نفرات برتر پایان یافت.
به گزارش ایرنا،در پایان این دوره از رقابت ها که با شرکت 102 کشتی گیر از 28 شهرستان استانهای خراسان رضوی و شمالی به مدت دو روز در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار شد بعد از انجام 114 کشتی در وزن 65 کیلوگرم مهدی لعل نظام ، حسین بوژمهرانی و اسماعیل صنعت گل از گناباد، نیشابور و سرخس به ترتیب اول تا سوم شدند.
همچنین در وزن 75 کیلوگرم ذکریا مرادی از طرقبه و شاندیز اول شد و محمد سعادتی از قوچان و حمزه حیدری از مهدی آباد1 دوم و سوم شدند.
همچنین در 85 کیلوگرم عباس ظاهر فریمانی از مهدی آباد1 به مقام اول دست یافت و رتبه های دوم و سوم را به ترتیب حمید زاهد از مهدی آباد 2 و جبار غلامی از شهرستان طرقبه و شاندیز کسب کردند.
در وزن بیشتر از 85 کیلوگرم نیز حجت رهنما از قوچان، سعید واحدی از شهر فیروزه و عباس نیک سرشت از مهدی آباد 1 در رده های اول تا سوم جای گرفتند.
در مجموع نتیجه تیمی این دوره از مسابقات مهدی آباد 1 با 9 امتیاز، قوچان با هفت امتیاز دوم و شهرستان طرقبه و شاندیز سوم شد.
1440**7490/659 شماره 001 ساعت 08:16 تمام

سرخط اخبار ورزش