۲۳ آبان ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9827181
۰ نفر
بازیهای آسیایی 2010؟ مهربان: آزادکاران اعزامی شانس کسب 4 مدال طلا را دارند ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/08/23 ورزش.کشتی.مهربان تهران - مربی تیم ملی کشتی آزاد ایران در آستانه اعزام به بازیهای آسیایی 2010 گوانگجو گفت: اعضای کادر فنی با توجه به سطح آمادگی روحی و جسمی ملی پوشان اعزامی، امیدوار به کسب 4 مدال طلا هستند.
ابراهیم مهربان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا خاطر نشان کرد: آخرین روزهای اردوی پایانی آماده سازی تیم ملی را در خانه کشتی پشت سر می گذاریم که خوشبختانه تمامی ملی پوشان به شرایط روحی و جسمانی امیدوارکننده ای دست یافتند.
وی افزود: در حال حاضر حجم تمرینات اردونشینان کم شده و سعی کادر فنی بر این است تا روزهای باقیمانده تا زمان اعزام به بازیهای آسیایی را به کارهای تکنیکی و تاکتیکی و بالابردن سطح آمادگی روحی و روانی مسافران گوانگجو اختصاص دهد.
مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: از چند روز پیش کار آنالیز و شناسایی نقاط ضعف و قوت حریفان اصلی را آغاز کردیم تا هر هفت ملی پوش اعزامی کشورمان بتوانند با آمادگی ذهنی مطلوبی رو در روی حریفان اصلی خود قرار گیرند.
وی ادامه داد: خوشبختانه وضعیت ملی پوشان ما به گونه ای است که در هر هفت وزن شانس کسب مدال داریم، مگر اینکه مشکل خاصی گریبان تیم ما را بگیرد.
وی افزود: از سویی دیگر ما فقط به کسب مدال طلا می اندیشیم، چرا که تنها این مدال می تواند جایگاه ایران را در رنکینگ بازیهای آسیایی بهبود بخشد.
مهربان ابراز داشت: کشتی گیران ما باید برای طلایی شدن با نمایندگان کره شمالی، کره جنوبی، قزاقستان، ازبکستان، ژاپن، قرقیزستان و هندوستان در اوزان هفتگانه بجنگند که مطمئنا جدال ملی پوشان در برخی از اوزان از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.
مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در پایان افزود: به توجه به این موضوع از هم اکنون کسب 2 تا 4 مدال طلای بازیهای آسیایی 2010 گوانگجو را پیش بینی می کنم که امیدوارم بتوانیم با کسب چنین نتیجه ای بر بام قاره کهن بایستیم.
9162/1594 شماره 087 ساعت 17:41 تمام

سرخط اخبار ورزش