۲۳ آبان ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9827165
۰ نفر
بازی های آسیایی 2010؟ تیم ملی والیبال ایران قدرتمندانه ترکمنستان را شکست داد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/08/23 ورزش.بازی آسیایی.گوانگجو تهران - تیم ملی والیبال کشورمان در دومین دیدار خود در شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی گوانگجو قدرتمندانه تیم ترکمنستان را از پیش رو برداشت.
به گزارش روز یکشنبه ایرنا ، در دومین روز از رقابت های والیبال شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی 2010 گوانگجو ، تیم ملی کشورمان در برابر ترکمنستان قرار گرفت و در سه گیم متوالی و با نتایج 25 بر 10 و 25 بر 17 و 29 بر 27 این تیم را شکست داد.
تیم ملی والیبال کشورمان روز گذشته نیز در نخستین دیدار خود در این رقابت ها، مغولستان را نیز سه بر صفر از پیش رو برداشته بود.
والیبالیست های کشورمان فردا در سومین دیدار مقابل تیم ملی عربستان صف آرایی خواهند کرد و در چهارمین روز به مصاف اندونزی می روند.
علیرضا نادی به عنوان کاپیتان و سعید معروف، محمد موسوی عراقی، عادل غلامی ، مهدی مهدوی، محمد محمدکاظم، حمزه زرینی، فرهاد نظری افشار، آرش کمالوند ، محسن عندلیب، مجتبی عطار و آرش کشاورزی نفرات تیم ملی والیبال ایران را در این رقابت ها تشکیل می دهند.
در پایان مرحله مقدماتی که با حضور 18 تیم برگزار می شود، از هر گروه دو تیم راهی مرحله دوم میشوند که رقابت های این مرحله نیز 28 و 29 آبان ماه به صورت ضربدری بین تیم های تیم های اول و دوم گروه C با تیم های اول و دوم گروه A و تیم های اول و دوم گروه B با تیم های اول و دوم گروه D برگزار می شود.
شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی گوانگجو با حضور بیش از 10 هزار ورزشکار از 45 کشور قاره کهن به مدت 16 روز در کشور چین پیگیری خواهد شد.
1379/ 3404 شماره 071 ساعت 17:13 تمام

سرخط اخبار ورزش