۲۳ آبان ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9827133
۰ نفر
سه خبر کوتاه از کشتی ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/08/23 ورزش.کشتی.اخبار کوتاه تهران - دومین نشست کمیته استعدادیابی با هیات کشتی تهران، انصراف زنجان از میزبانی رقابت های قهرمانی کشور و برگزاری کلاس مربیگری در کرج از جمله خبرهای کوتاه از کشتی هستند .
به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی فدراسیون کشتی، دومین جلسه مشترک مسئولان کمیته استعدادیابی فدراسیون کشتی با هیات کشتی تهران به منظور پیگیری برنامه های استعدادیابی در استان تهران روز سه شنبه در محل خانه کشتی استان در سالن شهدای هفتم تیر برگزار می شود.
تشکیل چند پایگاه استعدادیابی دیگر در استان تهران و بررسی برنامه های دیگر برای رشد و توسعه کشتی در رده های سنی پایه در این جلسه مورد بررسی قرار می گیرد.
این جلسه با حضور محسن فرح وشی رییس و دیگر اعضای کمیته استعدادیابی با مسئولان هیات کشتی استان تهران و مسئولان سازمان آموزش و پرورش شهر تهران برگزار می شود.
******************* انصراف زنجان از میزبانی رقابت های قهرمانی کشور زنجان از میزبانی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان کشور انصراف داد.
به گزارش کمیته اجرایی مسابقات، مسئولان اداره کل تربیت بدنی زنجان با ارسال نامه ای به فدراسیون کشتی به دلیل فراهم نبودن شرایط برگزاری مسابقات از میزبانی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور انصراف دادند.
رضا غلامی رییس کمیته اجرایی این مسابقات با تایید این مطلب گفت: به این ترتیب این رقابت ها در روزهای 10 و 11 آذرماه در تهران برگزار می شود.
********************** برپایی کلاس مربیگری درجه 3 به 2 در کرج کلاس ارتقای درجه 3 به 2 مربیگری زیرنظر انستیتو بین المللی کشتی ایران در کرج برگزار شد. کلاس ارتقای درجه مربیگری 3 به 2 با همکاری انستیتو بین المللی کشتی ایران و هیات کشتی کرج روزهای 10 تا 22 آبان ماه و در دو بخش تئوری و عملی برگزار شد.
کلاس های تئوری این دوره زیرنظر مدرسان دانشگاهی برگزار شد و مدرس دوره های عملی نیز مهدی محبی قهرمان سابق کشتی آسیا و عضو سابق تیم ملی کشتی آزاد بود.
در پایان این دوره از مربیان حاضر امتحان تئوری به عمل آمد و قرار است افراد برگزیده مربی درجه 2 کشتی شوند.
9162/1581 شماره 039 ساعت 12:17 تمام

سرخط اخبار ورزش