تساوی یووه و رم امید آنها برای قهرمانی فوتبال سری آ را افزایش نداد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/08/23 ورزش.فوتبال.ایتالیا.سری آ تهران- دیدار تیم های فوتبال یوونتوس و آ.اس.رم به تقویت امیدواری آنها به کسب عنوان قهرمانی سری آ کمک چندانی نکرد چرا که این دو بزرگ فوتبال ایتالیا به تساوی یک بر یک در ورزشگاه المپیک شهر تورین رضایت دادند.
وینچنزو یاکوینتا گل اول دیدار را در دقیقه 35 برای یووه، تیم میزبان به ثمر رساند اما فرانچسکو توتی کاپیتان رم در اواخر نیمه اول نتیجه را مساوی کرد.
کسب یک امتیاز بازی به بهبود جایگاه دو تیم در سری آ کمک چندانی نکرد هر چند که یووه برای حداقل بیست و چهارساعت یک پله بالاتر رفت و جای اینتر میلان مدافع قهرمانی سری آ را در مکان چهارم گرفت .
اینتر باید یکشنبه شب در داربی میلان به مصاف آث میلان برود که اکنون با 23 امتیاز و سه امتیاز بیشتر از یوونتوس در صدر جدول قرار دارد . لاتزیو و ناپولی به فاصله یک امتیاز کمتر از یکدیگر پشت سر میلان قرار دارند.
یووه شروع خوبی در این دیدار داشت ولی بعدا رم موفق شد بازی را به تعادل بکشناند و در حالیکه چنین به نظر می رسید تیم میزبان با پیروزی یک بر صفر در نیمه اول به رختکن برود یک ضربه آزاد توتی به دست پپه خورد و کاپیتان رم از روی نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر رساند.
مترجمام 1403 شماره 004 ساعت 02:15 تمام

سرخط اخبار ورزش