سازمان ملی جوانان نشان ملی جوان ایرانی را به سلیمی اهدا کرد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/07/10 اجتماعی.سازمان جوانان.اهدا نشان تهران - سازمان ملی جوانان نشان ملی جوان ایرانی (حضرت علی اکبر) را به قهرمان وزنه برداری جهان، بهداد سلیمی طی مراسمی اهدا کرد مهرداد بذرپاش معاون رییس جمهوری و رییس سازمان ملی جوانان شنبه شب بالاترین نشان ملی جوان ایرانی را در مراسمی با حضور مسئولان ورزشی و ورزشکاران به بهداد سلیمی در سازمان ملی جوانان اهدا کرد .
معاون رییس جمهوری در حضور خبرنگاران و مطبوعات گفت: قهرمانان و افتخار افرینان این مرز بوم مدیون رشادت های شهدای انقلاب هستند که توانستند با نثار جان خود کشور را حفظ و حراست نمایند .
وی بااشاره به اینکه سلیمی، قهرمانی و پیروزی خود در جهان را تقدیم شهدای انقلاب و ملت ایران کرده است افزود: جوانان و افتخار افرینان ایران اسلامی باید این حرکت پسندیده را پیشه راه خود کنند چون ما هر چه داریم به برکت خون شهدا بدست امده است .
رییس سازمان ملی جوانان با تاکید براینکه ملت غیور ایران اسلامی در تمامی زمینه ها در جهان افتخار افرینی می کنند اظهار داشت : ایرانیان بخصوص جوانان توانسته اند در عرصه های علمی ،ورزشی و سایر زمینه نام ایران و ایرانی را در بلندترین نقطه جهانی نمایان کنند و مایه مباهات باشند .
وی در ادامه افزود : سلیمی با افتخار افرینی باعث ایجاد غرور در کشور شد و دل رهبر انقلاب و ملت ایران را شاد کرد .
در این مراسم به رسم یادبود به سلیمی ، مربی تیم ملی وزنه برداری و رییس فدراسیون هدایایی اهدا شد .
**** 1488 شماره 094 ساعت 23:05 تمام

سرخط اخبار ورزش