رییس فدراسیون اسکیت: در مسابقات گوانگ ژو کارنامه موفقی خواهیم داشت ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/07/10 ورزش.سایر رشته ها.اسکیت تهران - رییس فدراسیون اسکیت کشورمان گفت: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در بازیهای آسیایی گوانگ ژو کارنامه موفقی را از خود بر جای بگذاریم.
جمشید وزیری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: بازی های آسیایی گوانگ ژو از اهمیت بسیار بالایی برای ورزش ایران برخوردار است و با تصمیم به حق مسوولان ورزش کشورمان، شاهد حضور 2 ملی پوش اسکیت در گوانگ ژو خواهیم بود که امیدوارم با موفقیت تیم اعزامی کشورمان همراه باشد.
وی ادامه داد: بدون شک تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در این میدان، نماینده شایسته ای برای ورزش کشورمان باشیم البته باید به این نکته توجه داشت که مدعیان جهانی اسکیت در قاره آسیا حضور دارند و مصاف با تیم هایی چون کره جنوبی، چین تایپه، چین و ... بسیار سخت می باشد اما هدف ما مشخص و میسر روشن است.
وزیری در مورد رقابت های لیگ اسکیت سرعت مردان کشورمان که روز گذشته در آکادمی اسکیت مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد، تصریح کرد: فدراسیون اسکیت نگاه ویژه ای به لیگ های این رشته دارد چرا که با برگزاری چنین مسابقاتی استعدادهای اسکیت شناسایی می شود و در نهایت بهترین های این ورزش به تیم های ملی راه می یابند.
6610 شماره 065 ساعت 15:24 تمام

سرخط اخبار ورزش