نگاهی به نتایج ورزشکاران باقرشهر در مسابقات کشوری و استانی ..........................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 1390/07/11 ورزش.باقرشهر.ورزشکاران شهرری - رییس اداره تربیت بدنی باقر شهر با اشاره به کسب نتایج بسیار خوب ورزشکاران باقر شهری گفت: ورزشکاران باقرشهر در رشته های کونگ فو بانوان، کیک بوکسینگ، کاراته و موتورسواری حضور پررنگی داشتند.
;رضا صمدی ; روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم کونگ فو بانوان باقرشهر در مسابقات قهرمانی کشور در مشهد مقدس دو مدال طلا توسط شقایق کاشانی و سمیه بیگی کسب کرد.
وی اظهار داشت: تیم کیک بوکسینگ نیز که برای شرکت در مسابقات قهرمانی باشگاههای استان تهران به پاکدشت اعزام شده بود مقام سوم تیمی را با کسب دو طلا، سه نقره و چهار برنز بدست آورد.
صمدی بیان داشت: در این رقابتها کاظم الماسی و رضا یزدانی مدال طلا بدست آوردند.
وی همچنین با اشاره به اعزام تیم کاراته بانوان باقر شهر به رقابتهای قهرمانی استان تهران در اسلامشهر گفت: تیم بانوان باقرشهر در این رقابتها پنج طلا، چهار نقره و سه مدال برنز با مربیگری الهام ابوحمزه کسب کردند.
رییس اداره تربیت بدنی باقر شهر اضافه کرد: در کاتای تیمی افسانه حسینی وند، معصومه حنفی و فاطمه هیبدی اول شدند و در انفرادی نیز الهام هیبدی مدال طلا گرفت و سعیده ابوحمزه صاحب گردن آویز نقره شد و اکرم آیینی، الناز اسدزاده و معصومه حنفی به مدال برنز دست یافتند.
وی بیان داشت: در بخش کومیته نیز افسانه حسینی وند، الهام هیبدی و سعیده ابوحمزه مدال نقره گرفتند و پرناز عزت پور نیز در جایگاه سوم ایستاد.
صمدی همچنین با اشاره به برگزاری مسابقات موتور سواری قهرمانی استان تهران گفت: این رقابتها با شرکت یکصد شرکت کننده در قالب 20 تیم در پیست موتورسواری باقرشهر برگزار شد.
رییس تربیت بدنی باقرشهر در بخش دیگری از قهرمانی تیم فوتسال فرخی باقرشهر در مسابقات لیگ استان تهران خبر داد و گفت: تیم های کشتی آزاد باقر شهر نیز در رده های سنی مختلف به مسابقات شهرداریهای استان تهران اعزام شدند.
باقر شهر با 70 هزار نفر جمعیت در شش کیلومتری جنوب ری واقع شده است.ک/3 688/699

سرخط اخبار ورزش