30 داور بین المللی مسابقات جهانی بوکس باکو را قضاوت می کنند ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/07/11 ورزش.ب.روابط خارجی باکو - سرپرست تیم ملی بوکس ایران گفت: بیش از 30 داور بین المللی بر اساس قوانین فدراسیون جهانی بوکس مسابقات جهانی بوکس باکو را قضاوت می کنند.
همایون اردلان روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، افزود: تاکنون این داوران زیر نظر تری اسمیت رییس کمیته داوران فدراسیون جهانی قضاوت های مناسبی را انجام داده اند.
وی تصریح کرد: طبق قوانین بوکس آماتور ، این مسابقات در سه راند سه دقیقه ای برگزار می شود و در بین هر راند یک دقیقه استراحت برای بوکسورها در نظر می گیرند.
سرپرست تیم ملی بوکس کشورمان شرایط برگزاری این مسابقات را مناسب ارزیابی کرد و گفت: از نخستین روز آغاز این مسابقات رییس فدراسیون جهانی بوکس با حضور در سالن مجموعه حیدر علی اف باکو بر نحوه برگزاری این مسابقات نظارت می کند.
اردلان با اشاره به عدم اعزام بوکسور 49 کیلوگرم برای مسابقات جهانی باکو ،گفت: با بررسی های کمیته فنی فدراسیون بوکس اعزام بوکسور 49 کیلوگرم به این مسابقات به مصلحت نبود و تیم ملی با 9 بوکسور به باکو اعزام شد.
وی یاد آورشد: برای حفظ آمادگی بوکسورهای تیم ملی کشورمان، بوکسورهای تیم ملی هر روز زیر نظر مربیان خود در باکو تمرین می کنند.
مسابقات جهانی بوکس باکو با حضور بیش از 130 کشور جهان از روزدوم مهرماه سال جاری در جمهوری آذربایجان آغاز شده وتا 17 مهرماه سال جاری ادامه دارد.
خاورم/1108 شماره 001 ساعت 08:31 تمام

سرخط اخبار ورزش