گروینیو به دلیل مشکل روادید از تور آسیایی آرسنال بازماند ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/04/19 ورزش.فوتبال.انگلیس تهران - انتقال 11 میلیون پوندی گروینیو از تیم فوتبال لیل فرانسه به آرسنال انگلیس به دلیل مشکل روادید، حداقل برای یک هفته دیگر به تعویق افتاد.
به گزارش ایندیپندنت، بدین ترتیب این بازیکن ساحل عاجی تور هفت روزه پیش فصل آرسنال در آسیا را از دست خواهد داد.
وی معاینات پزشکی را چهارشنبه گذشته در باشگاه آرسنال انجام داد اما به دلیل نقص در مدارکش با مشکل غیر منتظره ای مواجه شده است.
گروینیو 24 ساله به دلیل این مشکل حتی اجازه بازگشت به انگلیس را هم نخواهد داشت و باید به فرانسه برگردد.
گرچه آرسنال معتقد است این اتفاق تاثیری در انتقال وی نخواهد گذاشت اما برنامه های آرسن ونگر را که امیدوار بود تور پیش از فصل فرصت خوبی برای جا افتادن این بازیکن در تیم باشد، خراب خواهد کرد.
آرسنال تور پیش از فصل خود را با بازی مقابل تیم منتخب مالزی در روز چهارشنبه شروع خواهد کرد و سپس شنبه آینده به مصاف تیم هانگژو گرین تاون چین می رود.
این تیم بعد از بازگشت به اروپا نیز با کلن بازی می کند ولی انتظار می رود تا آن زمان مشکل ویزای گروینیو حل شده باشد.
از سوی دیگر انتقال سمیر نصری به منچستریونایتد یا منچسترسیتی، با اینکه به تمرینات آرسنال بازگشته هنوز منتفی نشده است.
ونگر که پیش از این اجازه داد گائل کلیچی در ازای 7 میلیون پوند به منچسترسیتی برود، تمایلی به انتقال نصری به یکی از این دو باشگاه ندارد و بیشتر مایل است وی به خارج از انگلیس برود.
نصری یک سال دیگر با آرسنال قرارداد دارد اما پیشنهاد امضای قرارداد جدید با مبلغ 90 هزار پوند در هفته را رد کرده است.
در حالیکه شایعاتی از ابراز تمایل باشگاه اینترناسیونال برای جذب نصری منتشر شده اما به نظر می رسد منچسترسیتی مقصد نهایی وی خواهد بود چراکه الکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد برای خرید وسلی اسنایدر از اینترمیلان هم تمایل دارد.
سرمربی آرسنال در اولین کنفرانس خبری خود قبل از شروع فصل جدید تاکید کرد برای حفظ نصری و همچنین سسک فابرگاس که قرار است به بارسلونا برگردد، نهایت تلاش خود را انجام خواهد.
1440**9126 شماره 045 ساعت 13:42 تمام

سرخط اخبار ورزش