۲۸ اسفند ۱۳۸۶،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9719792
۰ نفر
مشهد در انتظار امیر قافله عشق ...............................................
مشهد ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 28/12/86 داخلی.اجتماعی.سیاسی.فرهنگی.
شهر مقدس مشهد همچون سالهای گذشته از روزها قبل خود را برای حضور آشنایی عزیز، عزیزی صادق و قائد قبیله نور مهیا کرده است.
مشهدالرضا در طلیعه هر سال طراوتی دوباره می گیرد و شمیم خوش ولایت در گوشه گوشه این دیار ولایتمدار به مشام می رسد.
این شهر مقدس همچون مردمانش از روزها قبل در انتظار است. انتظار گامهای استوار رکن رکین نظام و مایه انسجام و وفاق ایران زمین، انتظاری که با آغاز سال نو بسر می آید و مردمان این دیار به دیدار آشنایی از تبار علوی خواهند رفت.
سرزمین نور ولایت در آغاز سال نو به میمنت خورشید ولایت درخششی دوچندان می یابد و به پذیرایی از بدر انقلاب اسلامی قامت می بندد تا در هنگامه سرشار از شور و نشاط، جلوه هایی از وفاداری، میثاق و معرفت را به نمایش بگذارد.
شهر مشهد در نخستین روز از بهار بوی عطر بهاری دیگر را هم با خود همراه خواهد داشت، عطر حضوری روشن، چهره ای آرامبخش که قراری بر دلهای بی قرار مسلمین است.
همه برای استقبال از این میهمان عزیز به رسم همه ساله خود را مهیا کرده اند تا در نخستین روز از بهار به فرامین و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب گوش جان بسپارند تا سالی بهتر از همیشه را در پیروی از ولایت شروع کنند.
مشهد این روزها مهیا شده تا در این مکان مقدس در آغاز سال نو شاهد خیل عظیم زوار و مسافرینی باشد که به شوق دیدار رهبر و تبرک سال نو به حضور مبارک ولایت می آیند.
آستان قدس رضوی نیز همپای شهروندان و زائران خود را مهیای این استقبال می کند.
انتظار مجاوران و زایران حرم رضوی ساعت 15:30 نخستین روز سال در صحن جامع پایان می یابد و دیدار یار دیرین دیدگان مشتاق را روشنی می بخشد.ک/1 2713/1654/589/660 شماره 029 ساعت 12:22 تمام

سرخط اخبار فرهنگ