آیت الله طبسی عموم را به بهره گیری از بیانات رهبر معظم انقلاب دعوت کرد ...................................................................
مشهد ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 27/12/86 داخلی.سیاسی.اجتماعی.
نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی در آستانه سفر مقام معظم رهبری به مشهد زائران و مجاوران را به بهره گیری از رهنمودهای معظم له در روز نخست فروردین سال 1387 در محل صحن جامع حرم مطهر امام رضا(ع) عوت کرد.
آیت الله عباس واعظ طبسی روز دوشنبه در پیامی به همین منظور اعلام کرد: در نخستین روز بهار و در آغاز هفته وحدت، مردم ولایتمدار مشهد و زوار عاشق بارگاه منور رضوی، گوهر ولایت را در صدف عشق و ارادت خالصانه خویش به جان در برخواهند گرفت.
"در شرایطی کنونی که استکبار جهانی همچون گذشته همواره از ترفندهای گوناگون سیاسی، تبلیغی و ضدفرهنگی برای ایجاد یاس و ناامیدی در فضای اجتماعی استفاده می کند ملت سلحشور ایران با مقاومت، پایداری و پافشاری بر اصول اسلامی و انقلابی خویش به ویژه حضور آگاهانه و پرشور در انتخابات، دشمنان انقلاب اسلامی را سرافکنده و ناامیده کرده است." در ادامه این پیام آمده: ملت در آستانه سال جدید به کانون نور و ایمان، مرکز ایران چشم دوخته است تا از جوار مضجع نورباران رضوی افق روشن آینده انقلاب اسلامی را در رهنمودهای بلند و اندیشمندانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نظاره گر باشد.
نماینده ولی فقیه در پیام خود سفر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای را به شهر شور و شهادت مشهد صمیمانه خیرمقدم عرض کرد و نزول برکات مضاعف حق تعالی را در سال جدید بر ملت بزرگ ایران اسلامی مسالت نموده است.
وی از عموم مردم مشهد و زوار حریم رضوی به ویژه آیات عظام، علما، روحانیت، خانواده شهدا و دانشگاهیان و جوانان دعوت کرد روز پنجشنبه اول فروردین ماه سال 87 ساعت 15:30 در مراسم دیدار با رهبری و کسب فیض از محضر معظم له حضور یابند.
تولیت آستان قدس رضوی در ادامه افزود: مردم در این دیدار مجدد با امام راحل و رهبری نظام اسلامی و شهدا در جوار مضجع منور حضرت رضا(ع) در صحن جامع رضوی بیعت می کنند.ک/1 2713/662/589/660 شماره 046 ساعت 14:50 تمام

سرخط اخبار فرهنگ