استان قزوین برای پذیرایی از گردشگران نوروزی آماده می شود .......................................................
قزوین ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 13/12/86 داخلی.فرهنگی.گردشگری.
سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی و صنایع دستی وگردشگری استان قزوین گفت: برای پذیرایی از گردشگران وبازدید آنان از اماکن تاریخی و دیدنی این استان آماده هستیم.
نادر محمدی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این سازمان برای رفاه و آسایش گردشگران تمهیداتی اندیشده است که پیش و پس از تعطیلات نوروزی در استان قزوین اجرا خواهد شد.
وی افزود: برای آماده سازی تاسیسات گردشگری و ارایه خدمات به بازدید کنندگان، فعالیت ستاد بررسی وضعیت اماکن اقامتی وسیاحتی این استان به مدت یک هفته در سراسر استان آغاز خواهد شد.
محمدی خاطرنشان کرد: برگزاری جلسه برای مدیران تاسیسات گردشگری شامل مکانهای اقامتی، رستورانها و سفره خانه های سنتی برای ارایه خدمات مطلوب به گردشگران از اقداماتی است که قبل از شروع سال جدید اجرا می شود.
وی گفت: همه بناهای تاریخی استان قزوین در تعطیلات نوروزی آمادگی میزبانی گردشگران را دارند و برای معرفی مطلوب این بناها به گردشگران اعضای کانون ایرانگردان جوان "کاج" در بناها مستقر خواهند شد.
این مسوول ادامه داد: همچنین بروشور ونقشه راهنمای استان قزوین به اندازه کافی تهیه شده و در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت وفرم های نظرسنجی نیز در تاسیسات اقامتی و رفاهی توزیع خواهد شد.
وی یادآور شد: استقرار ایستگاه های اطلاعرسانی در مبادی ورودی، آموزش راهنمایان مسافران و گردشگران نوروزی برای ارایه راهنمایی های لازم و مناسب به مسافران از دیگر برنامه های ستاد نوروزی استان قزوین خواهد بود. ک/3 7389/616/684 شماره 047 ساعت 14:58 تمام

سرخط اخبار فرهنگ