۲۷ اسفند ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9695040
۰ نفر
گهرباران و کانون مهر در شبکه جهانی صدای آشنا ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/27 فرهنگی.رادیو.شبکه جهانی صدای آشنا شبکه جهانی صدای آشنا، از فروردین ماه سال 88 دو برنامه جدید با عناوین گهر باران و کانون مهر را پخش خواهد کرد.
به گزارش روز سه شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، براساس اعلام روابط عمومی شبکه جهانی صدای آشنا، برنامه گهرباران کاری از گروه دین و اندیشه این شبکه است که از نخستین روز فروردین سال 1388 هر روز با انتخاب یکی از احادیث اخلاقی و تاثیرگذاز ائمه اطهار و معصومین (ع)، متناسب با فضای زندگی هموطنان ایرانی خارج از کشور، به تحلیل و تفسیر ابعاد مختلف موضوع احادیث می پردازد.
عبدالله کرمانی نژاد و اسدالله طاهررضی، کارشناسان، فرزانه ردایی سردبیر، سمیرا سجادی گوینده و مسعود بنی جمالی تهیه کننده این برنامه هستند.
گهرباران هر روز ساعت 24 به وقت تهران برابر با ساعت 19 و 30 دقیقه به وقت گرینویچ از کانال اروپا و تکرارش ساعت 10 و 30 دقیقه به وقت تهران برابر با ساعت شش به وقت گرینویچ پخش می شود.
این برنامه، ساعت 2 به وقت تهران برابر با ساعت 21 و 30 دقیقه به وقت گرینویچ و تکرارش ساعت 15 و 20 دقیقه به وقت تهران برابر با ساعت 10 و 55 دقیقه به وقت گرینویچ، از کانال آمریکا پخش خواهد شد.
براساس این گزارش، جنگ خانوادگی کانون مهر، نیز که از اول فروردین هر روز به روی آنتن این شبکه می رود، ساختاری خانواده محور دارد.
این برنامه با آیتم های متنوع و شنیدنی برای خانواده های ایرانی مقیم خارج از کشور، فرصت مناسبی را برای ارائه اطلاعات و دانش مرتبط با هر خانواده فراهم می آورد.
محمدتقی گلشن سردبیر و تهیه کننده این برنامه است.
کانون مهر کاری از گروه جامعه و زندگی هر روز ساعت 8 و 35 دقیقه به وقت تهران برابر با ساعت پنج و پنج دقیقه به وقت گرینویچ از کانال آسیا و اقیانوسیه شبکه جهانی صدای آشنا پخش خواهد شد.
1918 شماره 046 ساعت 16:51 تمام

سرخط اخبار فرهنگ