جشنواره کتاب سال دانشجویی در دانشگاه تربیت مدرس برپا می شود ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/08/23 فرهنگی.ادبیات.کتاب دانشجویی تهران -رییس سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، یکی از برنامه های هفته کتاب جمهوری اسلامی را برپایی هفدهمین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی عنوان کرد و گفت: این برنامه سی ام آبان ماه در تالار شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، محمد سلگی افزود: در این جشنواره، برگزیدگان کتاب سال دانشجویی با حضور برخی از مقامات و مسوولان وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی، و علوم، تحقیقات و فناوری تقدیر می شوند.
بنابر این گزارش، روابط عمومی هجدهمین دوره هفته کتاب روز یکشنبه به نقل از سلگی اضافه کرد: در این جشنواره نزدیک به 20 برگزیده و 20 شایسته معرفی می شوند.
به گفته وی، در بخش اصلی این جشنواره از برگزیدگان حوزه های علوم پایه، هنر و معماری، علوم کشاورزی، علوم پزشکی، فنی - مهندسی، منابع طبیعی و علوم انسانی تقدیر خواهد شد.
سلگی توضیح داد: بخش ویژه این جشنواره نیز به مناسبت شعار امسال، همت مضاعف - کار مضاعف و کارآفرینی و اشتغال انتخاب شده است.
همچنین کتاب سال دانشجویی، دارای یک بخش دیگر با عنوان مولف جوان است که در آن یک یا دو نفر از جوان ترین مولفان مورد تقدیر قرار می گیرند.
رییس سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، یکی از ویژگی های هفدهمین دوره جشنواره کتاب سال را انتخاب ناشر برگزیده ذکر و خاطرنشان کرد: هر ناشری که بیشترین تعداد چاپ کتاب را در سال داشته باشد، به عنوان برگزیده انتخاب می شود.
فراهنگ 1549**1630** شماره 010 ساعت 11:12 تمام

سرخط اخبار فرهنگ