۱۰ مهر ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9632958
۰ نفر
تمبر مجید انتظامی در شیراز رونمایی شد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/07/10 فرهنگی.داخلی.موسیقی تهران- تمبر مجید انتظامی در اثنای اجرای ارکستر سمفونیک تهران در شیراز رونمایی شد.
به گزارش روز شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا ،ارکستر سمفونیک تهران به رهبری مجید انتظامی و خوانندگی نیما مسیحا و محمدعبدالحسینی، شب گذشته در دومین شب اجرای خود درباغ عفیف آباد شیراز و پس از اجرای موسیقی ماندگار فیلم های آژانس شیشه ای و از کرخه تا راین ،شاهد مراسم رونمایی از تمبر یادگاری مجید انتظامی بود.
در این مراسم ابتدا محسن خباز رییس انجمن موسیقی فارس با تشکر از استقبال مردم و مسئولان از این کنسرت، مسئولان استان فارس و شهر شیراز را به روی صحنه فراخواند و سپس از انتظامی دعوت کرد که مجددا روی صحنه بیاید.
ابتدا این تمبر،توسط انتظامی به مهر پست جمهوری اسلامی ایران ممهور شد و سپس توسط حاضران در صحنه امضا و دست نویس شد.
پس از این برنامه ارکستر به کار خود ادامه داد و سمفونی مقاومت را در چهار موومان عروج،رویش،امید و مقاومت اجرا کرد. تشویق های بی پایان تماشاگران برای بار دیگر انتظامی را به روی صحنه آورد و ارکستر در پاسخ به این استقبال دوباره موسیقی فیلم از کرخه تا راین را اجرا کردند.
این مراسم با حضور استاندار،فرماندار،معاون امنیتی سیاسی و مدیر کل ارشاد استان فارس و مدیر عامل انجمن موسیقی ایران برگزار شد.
شماره 050 ساعت 15:07 تمام

سرخط اخبار فرهنگ