۱۰ مهر ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9632935
۰ نفر
ناشر نمونه کتاب های دفاع مقدس معرفی می شود ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/07/10 فرهنگی.ادبیات.دفاع 89 تهران - بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس هم زمان با برپایی سیزدهمین جایزه دوسالانه کتاب دفاع مقدس، از بهترین ناشران کتاب های دفاع مقدس با عنوان ناشر نمونه تقدیر می کند.
در سیزدهمین دوره از جایزه دوسالانه کتاب دفاع مقدس و در کنار تقدیر از برگزیدکان بهترین کتاب های این حوزه در موضوعات مختلف، بهترین ناشران نمونه تهرانی و شهرستانی نیز معرفی می شوند.
به گزارش روز شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از سیزدهمین جایزه دوسالانه کتاب دفاع مقدس ،این انتخاب در صورت احراز امتیازات لازم و طبق ملاک های از پیش تعیین شده انجام می شود.
در این دوره از جایزه آثار منتشر شده در سال های 87 و 88 در 16 گروه ادبیات داستانی،پژوهش ادبی،پژوهش نظامی و فرهنگی،ترجمه، جنگ خاطره، داستان کودک و نوجوان،زندگینامه داستانی،زندگینامه و وصیتنامه،شعر،شعر کودک و نوجوان، نثر ادبی،نقاشی و گرافیک، نمایشنامه و ناشر نمونه مورد بررسی قرار می گیرند.
برگزیدگان سیزدهمین دوره جایزه دوسالانه کتاب دفاع مقدس، هم زمان با برگزاری مراسم هجدهمین دوره از هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در آبان ماه جاری معرفی می شوند.
تعداد850 عنوان کتاب به دبیرخانه این دوره از جایزه ارسال شده است که با میانگین 425 عنوان کتاب برای هر سال نسبت به دوره پیشین، از لحاظ کمی افزایش داشته است.
اسامی ناشران نمونه دفاع مقدس همزمان با سیزدهمین جایزه دوسالانه کتاب دفاع مقدس اعلام می شود.
شماره 027 ساعت 14:27 تمام

سرخط اخبار فرهنگ