۱۳ شهریور ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9630999
۰ نفر
رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی: ابرقدرت ها از مبارزه مردم فلسطین علیه صهونیست ها هراس دارند ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/06/13 اجتماعی.مهدی مصطفوی.قدس.حزب موتلفه اسلامی تهران - رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت : امروز ابر قدرت ها از شجاعت و حضور موثر مردم فلسطین در مبارزه با رژیم صهیونیستی هراس دارند .
مهدی مصطفوی که شامگاه جمعه در جمع خانواده شهدای حزب موتلفه اسلامی در مسجد دانشگاه امام صادق سخن می گفت، افزود:حضور مردم مظلوم فلسطین در صحنه، مبارزه با استکبار و همچنین دفاع از حقوق از دست رفته خود را ناشی از بندگی آنان به خداوند متعال عنوان کرد.
وی افزود :چنانچه حزب الله لبنان و رهبری قدرتمندش به مقابله با رژیم صهیونیستی بر می خیزد به سبب همان بندگی ازخداوند و مردمی است که همواره در صحنه مبارزه حاضر هستند.
وی با بیان اینکه ابرقدرتها همواره از این حضور هراسناک هستند، عظمت و بزرگی ناشی از این حضور را در سایه اطاعت و بندگی از فرامین الهی دانست.
رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: اگر امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی سخن می گویند و کل دنیا روی سخنان ایشان حساب باز می کنند، نشان دهنده عزت و اقتدار دولت جمهوری اسلامی ایران در جهان است.
مصطفوی با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی تمامی تلاش ها در جهت هدایت مردم به سوی بندگی خداوند متعال بود، گفت: این دعوت و هدایت در واقع همان هدف ظهور حضرت مهدی (عج ) است که امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده این راه باشیم.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: چنانچه در جامعه الهی پایبندی به ارزش های دینی سست شود، طاغوت ها می توانند با ایجاد تفرقه و وابستگی، ارزش های غیرالهی را در جامعه حاکم کنند.
رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ادامه داد: به همین سبب مسلمانان بویژه مردم مومن و خداجوی ایران باید با هوشیاری مراقبت تهاجم فرهنگی باشند تا مبادا از باورهای دینی و اسلامی خود دور شوند.
مصطفوی همچنین تاکید کرد: چنانچه جامعه بر ارزش های الهی و دینی خود پایبند باشد، نه تنها مردم آن جامعه صاحب عزت الهی خواهند شد بلکه بیگانگان نیز نخواهند توانست بر چنین جامعه ای دست درازی کنند.
** شبد ** شماره 001 ساعت 00:37 تمام

سرخط اخبار فرهنگ