معاون استاندار و فرماندار کاشان درگذشت ابوی سردار کریمی را تسلیت گفت ....................................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 1390/07/11 سیاسی.فرمانداری.کاشان.کاشان کاشان- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان، با انتشار بیانیه ای، درگذشت مرحوم حاج ;احمد کریمی ; ابوی سردار شهید حاج ;عباس کریمی ;، فرمانده لشگر 27 محمد رسول الله(ص) را تسلیت گفت.
در این بیانیه که روز دوشنبه یک نسخه از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت،‌ ;علیرضا جوادی ; آورده است:‌ شهادت عنایتی است که از ازل تا ابد برای بندگان ناب تخصیص یافته و آنان را که خلعت آسمانی بپوشند نزد خود متنعم می کند.
درادامه این بیانیه آمده است: پرورش جوانان خداجوی بسیجی همچون سردار شهیدحاج ;عباس کریمی ; فرمانده لشگر 27 محمد رسول الله(ص)، نماد والایی از درک و غیرت دینی و دغدغه صیانت از آرمان های اسلام ناب محمدی(ص)، در دوران حیات پربرکت مرحوم حاج احمد کریمی بود که زیباترین جلوه های عشق به اسلام و مردم را به نمایش گذاشت.
جوادی، در بخش دیگری از این بیانیه اضافه کرده است: درود خداوند بر پرورش دهندگان مجاهدان راه حق که همواره رنج دوران را برای شکوفایی و بالندگی حقیقت اسلام تحمل کرده اند.
دراین بیانیه آورده شده است: تکریم مجاهدت خالصانه و پاسداشت نقش والای خانواده های شهدا که به تعبیر امام راحل(ره) ;چشم و چراغ این ملتند ;، وظیفه شرعی، اخلاقی و انقلابی همه ارادتمندان به اسلام عزیز و رهپویان فرهنگ جهاد و شهادت است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان در پایان این بیانیه افزوده است: اینجانب درگذشت مرحوم حاج احمد کریمی را به همه بازماندگان و همرزمانش به ویژه خانواده معظم ایشان و مردم شریف و شهیدپرور دارالمومنین کاشان تسلیت و تعزیت عرض کرده و از درگاه خداوند سبحان خواهانیم روح مطهر این پدر مهربان در کنار ارواح طیبه شهدا مشمول رحمت و مغفرت و رضوان الهی قرار گیرد.
ف.ر/1724/7428

سرخط اخبار فرهنگ