۷ مهر ۱۳۹۰، ۰:۰۱
کد خبر: 9613932
T T
۰ نفر

جشن های رضوی در مساجد یزد برگزار می شود

۷ مهر ۱۳۹۰، ۰:۰۱
کد خبر: 9613932
جشن های رضوی در مساجد یزد برگزار می شود .......................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 07/07/1390 اجتماعی.مساجد.دهه کرامت.یزد یزد-مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد با اشاره به برنامه های دهه کرامت از برگزاری جشن های این دهه در سطح مساجد استان خبر داد.
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از دبیرخانه کانون مساجد یزد علی حکیمیان، با اشاره به برنامه های متنوع فرهنگی و دینی در ایام دهه کرامت گفت: برگزاری جشنواره قرآنی مدهامتان و جشنواره ملی خوشنویسی رضوی از برنامه های شاخص استان یزد در دهه کرامت است.
وی با اشاره به برگزاری جشن های دهه کرامت درسطح 382 کانون فرهنگی هنری مساجد اظهار داشت: در این ایام همچنین برنامه های مختلف و متنوعی در مساجد همنام با امام هشتم شیعیان که دارای کانون فرهنگی هنری باشند برگزار می شود.
حکیمیان همچنین مولودی خوانی، آذین بندی معابر و مساجد و برپایی ایستگاه های صلواتی را از دیگر برنامه های این دهه در استان یزد ذکر کرد.
مسئول کانون مساجد استان یزد تصریح کرد: ایام دهه کرامت فرصت مناسبی برای نشر و تعمیق فرهنگ اهل بیت به ویژه فرهنگ فاطمی و رضوی است و باید برای تقویت عقاید دینی جوانان و تعمیق باورهای دینی جامعه بهره لازم را این ایام برد.
وی از مردم استان دعوت کرد تا در جشن ها و برنامه های دهه کرامت حضور گسترده داشته باشند.ک/1 7546/1968
۰ نفر

سرخط اخبار فرهنگ