سناتور آمریکایی: آمریکا امروز درقیاس با 4 سال پیش ناامن تر است ................................................................
تهران، خبرگزاری جمهوری اسلامی 29/12/85 خارجی.سیاسی.آمریکا.امنیت "هری رید"، رهبراکثریت مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد، آمریکا امروز درقیاس با 4 سال پیش، به مراتب ناامن تر است.
پایگاه اینترنتی شبکه سی بی اس روز سه شنبه با اعلام این خبر افزود: رید چهارمین سالگرد حمله به عراق را مغتنم شمرد و از سیاست های ناموفق دولت "جرج دبلیو بوش" رئیس جمهور آمریکا در عراق، انتقاد کرد.
رید در همین خصوص خاطر نشان کرد، تنها پاسخ رئیس جمهور به مشکلات موجود، کماکان ادامه همان سیاست های گذشته ی او می باشد و به همین خاطر هم موفق شد تا با حمایت جمهوریخواهان سنا نیروهای بیشتری را به "جنک داخلی عراق" که مشخص نیست چه زمانی به پایان می رسد، اعزام کند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد، با منحرف شدن توجه اصلی دولت از "القاعده" و معطوف شدن آن به سوی گسترش حضور نظامی آمریکا در عراق باید توجه داشت که جنک عراق باعث ناامن تر شدن آمریکا شده است، نه امنیت آن.
"نانسی پلوسی"، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا هم در خصوص عدم اعتماد مردم آمریکا به سیاست های دولت بوش گفت: "آمریکاییان اکنون اعتماد خود را به طرحها و برنامه های ناپایان بوش برای جنک عراق، از دست داده اند و باید اذعان داشت که چنین سیاست های ناموفقی از جانب هم ملت آمریکا و هم کنگره، مردود است." صویر/2351/ 1442 شماره 046 ساعت 34:13 تمام انتهای پیام P29.13-34-02

سرخط اخبار سیاست