امام جمعه کرج : دفاع از حقوق بشر توسط غرب ادعایی دروغین است ............................................................
کرج - خبرگزاری جمهوری اسلامی25/12/85 داخلی. سیاسی. نمازجمعه. امام جمعه کرج گفت : غربیها برای رسیدن به اهداف شوم خود درجهان شعار دفاع از حقوق بشر را مطرح می کنند که این شعار ادعایی دروغین است. حجت الاسلام" محسن کازرونی " در خطبه های نمازجمعه این هفته کرج افزود: چگونه است که جنایت های کم نظیر و فاجعه باری در جهان از جمله درخاک فلسطین رخ می دهد اما غربیها خم به ابرو نمی آورند و خود حقوق بشر را تضییع می کنند.
وی گفت : امروز کسانی مدعی حقوق بشر در جهان هستند که خود در خون- ریزیهای بزرک دست دارند - اماچگونه است که آنان می خواهند وارت خون شوند و حقوق بشر را احیا کنند.
کازرونی با اشاره به سالگرد فاجعه حلبچه عراق و بمباران شیمیایی مردم بی گناه این منطقه توسط ارتش صدام تصریح کرد :دولتهای غربی چشم خود را بر روی این حادثه دلخراش بستند و این سکوت - ننگی ابدی برای مدعیان حقوق بشر در غرب است. وی خاطرنشان کرد :طرح دفاع از حقوق بشر درغرب یک بهانه است و آنها درصدد هستند تا با این شعار دروغین ملتهایی را که می خواهند روی پای خود بایستند از بین ببرند . امام جمعه کرج یادآور شد :از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دنیا شاهد رشد حرکتهای اسلامی است و ارزشهای ناب اسلامی دستمایه این حرکتها قرار گرفته است. کازرونی گفت : دولتهای غربی هر جا که ندای اسلام بلند می شود-درصدد خاموش کردن آن هستند.
وی با اشاره به فشارهای شورای امنیت در مسایل هسته ای ایران افزود: غرب - نگران رشد و توسعه علمی در کشورهای اسلامی از جمله ایران است و هر روز سناریوی خاص برای مقابله بااسلام تهیه می کند.
امام جمعه کرج - تهیه فیلم آمریکایی 300 را از جمله این برنامه ها برشمرد و گفت : دراین فیلم ضد ایرانی - شخصیت زن محجبه و مسلمان ایرانی تحقیر می شود که همزمانی ساخت این فیلم با تصویب قطعنامه ها و اعمال فشار بر ایران تصادفی نیست. کازرونی با بیان اینکه دشمنان برای 50 سال آینده ایران برنامه ریزی های مختلفی کرده اند - بر توسعه برنامه های فرهنگی و هنری برای مقابله با تهاجم فرهنگی بیگانگان تاکید کرد.
وی گفت : باید امکانات فرهنگی - سینمایی و هنری کشور برای تبیین جایگاه واقعی اسلام و پاسخ به حرکت های مرموزانه دشمنان اسلام بسیج شود.
7419/691/566 شماره 044 ساعت 14:32 تمام انتهای پیام 14-32-36.P25

سرخط اخبار سیاست