رییس جمهوری : دشمنی و مخالفت بدخواهان ایران - ریشه تاریخی دارد ..............................................................
یزد -خبرگزاری جمهوری اسلامی25/12/85 داخلی. سیاسی. رییس جمهور.
رییس جمهوری در جمع مردم طبس با اشاره به مخالفت های دشمنان با توسعه و پیشرفت ملت ایران گفت : دشمنان و بدخواهان سال های متمادی است که در راه پیشرفت ملت ایران مانع ایجاد کرده اند و این امر ریشه تاریخی دارد.
رییس جمهور افزود :آنها می خواهند با فریاد و هوچی گری و سوء استفاده از سازمان های بین المللی مانع پیشرفت ایران شوند و فناوری هسته ای را بهانه قرار داده اند.
احمدی نژاد خاطر نشان کرد :کسانی که انبارهایشان پر از سلاحهای گوناگون است - می گویند که نگران دستیابی ملت ایران به سلاح هسته ای هستند -اما اینها بهانه است و در حقیقت نگرانی اصلی آنها موفقیت ملت ایران است. وی خطاب به بدخواهان ایران گفت : این ملت برای تحقق همه حقوق خود تا آخر ایستاده و سر سوزنی هم عقب نشینی نمی کند.
احمدی نژاد گفت : به شما نصیحت می کنم - از مسیری که در پیش گرفته اید باز گردید که به نفع شماست - دوران قلدری و زورگویی به پایان رسیده و رفتار شما جز انباشته کردن خشم انقلابی ملت ایران - حاصلی برای شما ندارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ماجرای طبس و شکست دولت آمریکا در این منطقه گفت : معجزه شکست شیطان بزرک در این دیار یک لطف الهی و شاید به واسطه دلهای پاک و نورانی مردم این دیار بود که آوازه طبس را در جهان طنین انداز کرد.
رییس جمهور گفت : مشکل امروز بشر این است که عده ای از قدرتها از راه خدا و عمل صالح فاصله گرفته اند و بواسطه این دوری - در گمراهی اند و به همین علت - عمل و اندیشه آنها نه تنها علیه خودشان بلکه علیه بشریت است. احمدی نژاد اظهار داشت : در طول تاریخ و همین امروز در هر جا تبعیض- ظلم و فسادی است - ناشی از انسان های دور شده از فرهنک خدا پرستی است. رییس جمهور وجود افرادی که از راه الهی دور افتاده اند را برای بشریت شر دانست و افزود 60 :سال است که برخی از این قدرتها با شعار گسترش حقوق بشر و آزادی و دموکراسی به همه جای دنیا لشگرکشی کرده و در امور همه ملتها دخالت می کنند -و هر جا که وارد شدند از حقوق بشر -آزادی و دموکراسی و عمران و آبادی خبری نیست. احمد نژاد با اشاره به اینکه دشمنان - طراحی کرده اند که جلوی پیشرفت ملتها و آزادی و استقلال حقیقی آنها را بگیرند -گفت : هشت سال جنک را بر ما تحمیل کردند و به محض آنکه ملت تصمیم گرفت کشور را پس از دفاع مقدس بسازد آمریکا گفت ما ملت را تحریم اقتصادی می کنیم و هر سال این تحریم ها را تمدید می کنند.
به گفته رییس جمهور -دشمنان خود می دانند که قادر نیستند به لطف خدا و ایمان و ایستادگی ملت ما کوچکترین صدمه ای به ملت ایران وارد کنند.
احمدی نژاد تصریح کرد :شما باز هم اشتباه می کنید این ملت را نشناختید- این ملت در راه تحقق همه حقوق هسته ای خود یکپارچه تا آخر ایستاده اند.
رییس جمهور گفت : دنیا عوض شده و دوران قلدری به پایان رسیده و اگر می خواهید باقی بمانید و محترم باشید دست از این رفتار خود بردارید و در کنار ملتها قرار بگیرید.
احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود به تصمیمات دولت در مورد توسعه شهرستان طبس اشاره کرد و گفت : تسهیلات ارزان قیمت - تکمیل زیر ساخت های شهرک صنعی طبس - ساخت منطقه نمونه گردشگری و بخشودگی جرائم بانکی کشاوزان- آغاز علمیات گازرسانی - طراحی شبکه دوم انتقال آب آشامیدنی - ساخت بیمارستان و ساخت دو تالار ورزشی از جمله تصمیمات استانی هیات دولت در مورد طبس است. ر 650/610/566 شماره 072 ساعت 17:41 تمام انتهای پیام 17-41-55.P25

سرخط اخبار سیاست