امام جمعه بجنورد :تضعیف رییس جمهوری خیانت به نظام و ملت است ............................................................
بجنورد - خبرگزاری جمهوری اسلامی25/12/85 داخلی. سیاسی. آیینها.نماز جمعه. امام جمعه بجنورد گفت : تضعیف رییس جمهوری خیانت به نظام و ملت است. به گزارش ایرنا آیت الله" حبیب الله مهمان نواز "در خطبه های نماز جمعه این هفته بجنورد گفت : سال 85 دستاوردهای زیادی برای کشور داشت که بخش زیادی از آن مرهون تلاشهای بی وقفه دولت نهم بوده است. وی افزود :متاسفانه کسانی در داخل کشور و حتی در مجلس شورای اسلامی سعی در تضعیف رییس جمهوری را دارند.
او بیان کرد :برخی می خواستند کس دیگری رای بیاورد ولی مردم فرد دیگری را انتخاب کردند و اکنون همه باید تسلیم اراده و رای ملت باشند.
وی ادامه داد :حکومت ما حکومت مردمی است و همه وظیفه دارند رییس جمهوری منتخب مردم را که به تایید رهبری هم رسیده است تقویت کنند.
نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری گفت : رهبری - رییس جمهوری و ملت ایران مانند کوه در مقابل توطئه های دشمن ایستادند و دست از مواضع انقلابی خود برنداشتند و این دستاورد بزرگی برای سال 85 بود.
مهمان نواز گفت : امروز همه این فهمیده اند که انرژی هسته ای حق مسلم ملت ایران است و پی برده اند که آمریکا ظالم و زورگو است. وی حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن - روز قدس و انتخابات - شکست اسراییل و آمریکا در مقابل ملت لبنان و عراق و اعدام صدام را از دیگر دستاوردهای مهم سال 85 دانست. خطیب جمعه بجنورد در بخش دیگری از سخنانش گفت : عید نوروز عید اسلامی نیست ولی جزو فرهنک مردم شده است و ما باید با این عید -فرهنک اسلامی را در محیط زندگی خود احیا کنیم. وی افزود :البته نباید این عید را از اعیاد اسلامیمان مثل غدیر -قربان- فطر و جمعه بالاتر بدانیم. او گفت : ما باید به این عید ملی جهت بدهیم و بدانیم که در واقع روزی عید است که اسلام و قرآن برنامه زندگی ما باشد.
آ/626/566 شماره 059 ساعت 15:41 تمام انتهای پیام 15-41-52.P25

سرخط اخبار سیاست