امام جمعه زنجان : امروز دشمنان باایرانی مواجه هستند که گفتمان دنیا شده است ......................................................................
زنجان - خبرگزاری جمهوری اسلامی25/12/85 داخلی. اجتماعی. عبادی. سیاسی. نمازجمعه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت : دشمنان باید بدانند که امروز با ایرانی مواجه هستند که گفتمان دنیا شده است. حجت الاسلام" محمدتقی واعظی " در خطبه های نماز جمعه ی این هفته زنجان افزود: دشمنان نظام و مخالفان پیشرفت جمهوری اسلامی - با کشیدن موضوع دانش صلحآمیز هسته ای ایران به شورای امنیت می خواهند ملت مستعد و آگاه ایران رااز داشتن این فناوری محروم سازند.
وی - گفت : دشمنان باید چشم های خود را باز کنند و ایران را خوب بشناسند و این واقعیت را بپذیرند که امروز باایرانی روبرو هستند که گفتمان مردم دنیا شده است. حجت الاسلام واعظی - با بیان اینکه مردم ایران پشتیبان و حامی نظام هستند و از حق مسلم خود چشم پوشی نمی کنند -تاکیدکرد :نمی توان چنین ملتی را با صدور قطعنامه و تهدید -از دستیابی به حقوق حقه خود منصرف کرد.
حجت الاسلام واعظی - به تلاش سازمان جاسوسی آمریکا درجهت خشن جلوه دادن مردم و مسوولان ایران اشاره کرد وگفت : اقدام سران آمریکا در کشتار مردم هیروشیما و ناکازاکی در 50 سال قبل - ثابت کرد که استکبار جهانی و هم پیمانانش برای مردم ارزش قایل نیستند و تنها اهداف شیطانی خود را دنبال می کنند.
خطیب جمعه ی زنجان - در ادامه ی خطبه ها با تاکیدبر اینکه پیامبر عظیم الشان اسلام سند و اعتبار همه ی مسلمانان است - افزود :امروز اسلام با تمام قدرت و حقانیت درحال گسترش است و به هیچوجه نمی توان با نور اسلام مقابله کرد.
امام جمعه ی زنجان با بیان اینکه در نظام اسلامی حاکمیت مطلق از آن خدا و قرآن است - افزود :در چنین نظامی جایگاه ولی فقیه نیز کاملا مشخص و روشن است ولی متاسفانه برخی از افکار انحرافی سعی در انکار این واقعیت دارند.
وی گفت : با حاکمیت ولایت فقیه - مخالفان نمی توانند - ارزش های اسلامی را به بازی بگیرند.
حجت الاسلام واعظی در بخشی از خطبه ها نیز تاسیس کمیته امداد امام خمینی( ره) را ازجمله یادگارهای ماندگار و ارزنده ی بنیانگذار جمهوری اسلامی برشمرد که تاکنون خدمات شایسته و شایان توجهی را ارایه کرده است. وی - حمایت مضاعف آحاد مختلف مردم ایران از این نهاد مقدس را لازمه توفیق روزافزون آن در خدمت رسانی به محرومین جامعه دانست. 597/595/566 شماره 049 ساعت 14:56 تمام انتهای پیام 14-56-41.P25

سرخط اخبار سیاست