مسوولان نظام با قاطعیت از حق مسلم مردم ایران دفاع می کنند ...........................................................
کرمانشاه - خبرگزاری جمهوری اسلامی25/12/85 داخلی. مذهبی. نمازجمعه. نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه گفت : مسوولان نظام همه بیدارند و با قاطعیت از انرژی هسته ای که حق مسلم مردم ایران است دفاع می کنند.
به گزارش خبرنگار ایرنا آیت الله" محمدحسین زرندی " در آخرین خطبه های نماز جمعه سال 85 در جمع نمازگزاران در مسجد جامع کرمانشاه افزود :آژانس بین المللی انرژی اتمی می داند که ایران هیچ فعالیت اتمی ندارد و بارها این مطلب را گفته است. وی گفت : اما چند کشور که بدتر از همه آمریکا -خبیت تر از او فرانسه- روسیه و چین دنبال این مسئله هستند که حق مسلم ایران را زیر سووال ببرند.
امام جمعه کرمانشاه افزود :من با قاطعیت می گویم مسوولان جمهوری اسلامی از حق مردم ایران کوتاه نخواهند آمد و این کشورها هم نمی توانند غلطی بکنند .
آیت الله زرندی تصریح کرد :آمریکا که دم از حقوق بشر -آزادی و دمکراسی می زند باید بداند که از نظر بین المللی هیچ کسی حق دخالت در امور کشور دیگری را ندارد .
وی گفت : آمریکا تحت عنوان دمکراسی دست به هر جنایتی می زند و کشوری که رییس جمهور و وزیر امور خارجه آن برقصند کشوری بی غیرت است. امام جمعه کرمانشاه در ادامه با تشکر از مردم و نیروی انتظامی افزود: امسال چهارشنبه سوری خیلی کم رنک برگزار شد و امیدوارم که سال آینده این مراسم دیگر رنک هم نداشته باشد .
آیت الله زرندی اظهار داشت : عید روز برگزاری نماز و دعا است و روز عید روز عیاشی و شهوت رانی نیست . وی گفت : امیدوارم سال جدید برای همه مردم یک سال خوب و برای دشمنان سال عذاب باشد.
570/566 شماره 037 ساعت 13:55 تمام انتهای پیام 13-55-41.P25

سرخط اخبار سیاست