معاون بعثه مقام معظم رهبری : باید به محتوای دعوت پیامبر(ص ) ایمان داشت .....................................................................
تهران - خبرگزاری جمهوری اسلامی25/12/85 داخلی. اقتصادی. نمازجمعه. پیش از خطبه ها سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران گفت : باید مسلمانان نسبت به محتوای دعوت پیامبر( ص ) ایمان داشته باشند- در غیر این صورت خطر بزرگی جامعه اسلامی را تهدید می کند.
حجت اسلام والمسلمین " قاضی عسگر "افزود:هیچ مکتبی به اندازه اسلام برای بشریت راه حل مفید و موثر برای درست زندگی کردن ارایه نکرده است. وی با بزرگداشت سالروز رحلت حضرت رسول اکرم( ص -) شهادت امام حسن مجتبی (ع )و امام رضا( ع )تصریح کرد :پیامبر اسلام - رسالت خود را در غدیر خم به کمال رساند.
معاون آموزش و پژوهش بعثه مقام معظم رهبری- ایجاد نهضت اخلاقی در جامعه و نزدیک کردن مردم به خدا -از بین بردن رذایل اخلاقی و جایگزین کردن اخلاق متعالی را از جمله رسالت پیامبر اکرم( ص ) برشمرد.
عضو شورای سیاست گذاری ائمه جماعت گفت: رشد علمی جامعه اسلامی- از بین بردن ظلم و تعدی - ارایه آزادی به مردم و فراهم کردن زمینه بروز خلاقیت ها از دیگر اهداف نبوت پیامبر گرامی اسلام است. به گزارش" ایرنا - "وی از پیامبر اسلام به عنوان رحمت همه جهانیان نام برد و افزود :دین اسلام گستره جهانی را دربر گرفت. وی با بیان اینکه مسلمان در قبال تلاشها و رنجهای پیامبر اکرم وظایفی برعهده دارند -گفت : ایمان و باور به محتوای دعوت - تبعیت و عشق ومحبت نسبت به رسالت حضرت رسول اکرم( ص ) از جمله وظایف پیروان راستین اسلام است. قاضی عسگر از امر به معروف ونهی از منکر به عنوان واجب شرعی نام برد و افزود:گسترش دعوت پیامبر در سطح بین الملل از جمله وظایفی است که مسلمانان باید انجام دهند.
عضو شورای سیاست گذاری ائمه جماعات با بیان اینکه تبلیغ در خصوص اسلام در مقابل دنیا ضعیف است - گفت : اگر جامعه جهانی با اسلام و حقیقت آن یعنی تشیع ایمان بیاورد -به طور قطع به اسلام روی خواهد آورد.
وی افزود:حتی اگر غربی ها که در مسیر ضد اخلاق حرکت می کنند با فرهنک اسلام بیشتر آشنا شوند -به طور قطع به اسلام روی می آورند زیرا که قرآن طرفدار حق است و هیچ وجدان بیداری با آن مخالفت نخواهد کرد.
اقتصام/1601/1654 شماره 029 ساعت 12:56 تمام انتهای پیام 12-56-26.P25

سرخط اخبار سیاست