۲۴ اسفند ۱۳۸۶،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9409654
۰ نفر
دیدگاه مقامات عالی رتبه ایران درباره انتخابات (2) ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 24/12/86 انتخاب کنید عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز از24 اسفند به عنوان روز تجمع با شکوه ملت برای تعیین سرنوشت خود نام برد و گفت : آرای مردم به نظام اسلامی شکوه و عظمت می دهد و به آن استحکام می بخشد.
آیت الله عباسعلی عمید زنجانی افزود: مردم با حضور گسترده در پای صندوق های رای به دشمنان و عوامل بدخواه خارجی نشان می دهند که هرگز تحت تاثیر سخنان واهی آنان قرار نمی گیرند.
*** ایرنا در پوشش اخبار بسیار حرفه ای و دقیق عمل می کند ...................................................
.
امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت : رسانه مادر و رسمی خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا) به ویژه مرکز سیستان و بلوچستان همواره در تهیه و تولید فرآورده های خبری بسیار حرفه ای و دقیق عمل می کند.
مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی روز جمعه در جمعخبرنگاران بیان کرد: ایرنا زاهدان با بهره مندی از رویکرد ملی خود و استفاده از نیروهای حرفه ای توانمند نگرش یکسانی در تهیه ، تولید و انعکاس اخبار دارد.
او ادامه داد: این رسانه بر خلاف برخی دیگر از رسانه ها بدون هیچ کم و کاستی به طور دقیق و حرفه ای اخبار و گزارشها را منعکس می کند.
***رییس پلیس تهران :حضور مردم درانتخابات مجلس هشتم غرورآفرین است ..............................................................
فرمانده نیروی انتظامی استان تهران ، حضور مردم در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی را غرورآفرین توصیف کرد و گفت : برنده اصلی این انتخابات مردم هستند.
سردار علیرضا اکبرشاهی پس از انداختن رای خود در یکی از صندوقهای رای در مسجد جامع رجایی شهر کرج افزود: به عنوان یک ایرانی از حضور پرشور مردم در انتخابات احساس غرور می کنم .
***کروبی :با هر دولتی که بر مسند کار باشد، همکاری می کنیم .................................................
.
دبیر کل حزب اعتماد ملی گفت : در صورتی که نامزدهای مورد حمایت حزب اعتماد ملی به مجلس شورای اسلامی راه یابند با هر دولتی از جمله دولت نهم که بر مسند کار باشند، همکاری و همراهی کاملی خواهیم داشت .
حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی در بازدید از ستاد انتخابات کشور در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تلاش ما این است که همکاری خوب و سازنده ای با دولت داشته باشیم اما در کنار این همکاری خوب ، انتقاد سازنده نیر خواهیم داشت چرا که این دو با هم منافاتی ندارند.
دبیرکل حزب اعتماد ملی روز جمعه پس از انداختن رای خود در صندوق رای گفت : نسبت به سلامت انتخابات خوشبین هستم .
به گزارش خبرنگار ستاد خبری ایرنا ویژه انتخابات ، مهدی کروبی افزود : با توجه به وعده های وزیرکشور مبنی بر امانت داری و صیانت از آرا به آینده این انتخابات امیدوار هستم .
کروبی ادامه داد: در انتخابات این دوره از آنجا که لیست های متفاوتی از اصولگرایان و اصلاح طلبان وجود دارند ناظران باید خیلی مراقب باشند.
***مدیرکل رسانه های خارجی : استقبال رسانه های خارجی برای پوشش خبری انتخابات مجلس هشتم گسترده است .................................................
مدیرکل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از استقبال گسترده رسانه های خارجی برای پوشش خبری و تصویری روند برگزاری انتخابات مجلس هشتم خبرداد و گفت : در این دوره بیش از500خبرنگار و گزارشگر رسانه های خارجی چگونگی برگزاری انتخابات مجلس هشتم را پوشش می دهند.
محسن مقدس زاده روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ستاد خبری ایرنا ویژه انتخابات افزود: در این دوره از انتخابات 209 خبرنگار خارجی ، 215 خبرنگار داخلی رسانه های خارجی و 100مترجم پوشش خبری این رویداد را برعهده دارند..
سیام 7253* شماره 537 ساعت 20:30 تمام

سرخط اخبار سیاست