حضور گسترده مردم در انتخابات تبلیغات رسانه های بیگانه را خنثی کرد .................................................................
کرج ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 24/12/86 داخلی.سیاسی.انتخابات.مجلس.مردم.رای.
حضور گسترده مردم در انتخابات، تبلیغات رسانه های بیگانه مبنی بر شرکت نکردن مردم در انتخابات را خنثی کرده و اهداف معاندانه آنان را با شکست مواجه کرد.
اقشار مختلف مردم در غرب استان تهران، از همان لحظه های اولیه شروع رای- گیری، حضوری پررنگ و چشمگیر در پایگاههای صندوقها دارند.
دانشجویان، استادان، روحانیون، صاحبان صنایع و اصناف، کارمندان، کارگران و تمام اقشار مختلف مردم باوجود نزدیکی عید و خریدهای رایج، وقت خود را بیشتر به این رویداد سیاسی، اجتماعی اختصاص داده اند.
بیشتر کلاسهای درس دانشجویان دانشگاه پیام نور، کلاسهای درس جبرانی و فوق العاده و کلاسهای ضمن خدمت معلمان و فرهنگیان و دیگر ساعتهای آموزشی بطور خودجوش توسط استادان و دانشجویان در غرب استان تهران برای شرکت در انتخابات تعطیل شده است.
دانشگاه تربیت معلم واقع در حصارک کرج نیز برای حضور حداکثری و آسانتر دانشجویان ساکن خوابگاه این دانشگاه و شهرک مسکونی کناراین مجتمع آموزشی، دو صندوق رای فعال است.
گرچه صندوق خاصی برای کارفرمایان و کارگران غرب استان تهران در نظر گرفته نشده، اما کارگران این منطقه نیز بطور خودجوش بصورت گروهی پای صندوقهای رای حاضر شده و کاندیداهای مورد نظر خود را انتخاب کردند.
مسوول کانون شوراهای کار کرج به خبرنگار ایرنا می گوید:شماری از کارگران واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی کرج پیش از این با صدور اطلاعیه هایی، آمادگی خود را برای شرکت در هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرده بودند اما این حضور گروهی و گسترده آنان همدلی آنها با سایر اقشار جامعه را نشان می دهد.
"علی دهقان کیا" افزود: احقاق حقوق کارگر ، تامین امنیت شغلی، رسیدگی به وضعیت بیمه و نیز رعایت عدالت اجتماعی از جمله مهمترین انگیزه کارگران برای شرکت در این انتخابات است.
"شهرام رویینی" یکی از کارگران غرب استان تهران انگیزه خود برای شرکت در انتخابات را برای خبرنگار ایرنا چنین بیان می کند: کارگران که جمعیت قابل توجهی از نیروی کار کشور را تشکیل می دهند،برغم سختی کارشان نسبت به مسایل پیرامون خود بی تفاوت نیستند.
وی افزود: آمریکا سردمدار حکومت استکباری، درصدد است تا جهان را علیه منافع ملی ما بسیج کند و بنابراین وظیفه همه مردم است تا حمایت و همدلی خود را به ویژه با شرکت در انتخابات از سیاستهای ملی دولت اعلام کنند.
وی تصریح کرد: حضور گسترده ومسوولانه ما " مقدمه رفاه وامنیت و دستیابی هرچه بیشتر به حقوق و منافع ملی ما است.
وی خاطرنشان کرد:حفظ منافع ملی ما در گرو پیوند و اتحاد و همبستگی همه اقشار جامعه در کنار هم است و کارگران نقش بسزایی در این وحدت آفرینی دارند. ک/4 7419/561/ 1645 شماره 234 ساعت 13:00 تمام

سرخط اخبار سیاست