۲۴ اسفند ۱۳۸۶،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9408950
۰ نفر
انتخابات 24اسفند ماه/ آزمون عظیم ملی برای عزت و اقتدار ملت ایران آغاز شد ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 24/12/86 اجتماعی انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی ، آزمون عظیم ملی برای عزت و اقتدار ملت ایران و نظام اسلامی ساعت 8 صبح امروز جمعه در سراسر کشور آغاز شد.
به گزارش ستاد خبری ایرنا ویژه انتخابات ، درهای بیش از45هزار شعبه اخذ رای در207حوزه انتخابیه سراسر کشور به روی مردم برای انتخاب 290نماینده خود در خانه ملت گشوده شد.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه گذشته در دیدار قشرهای مختلف مردم این انتخابات را آزمون عظیم ملی برای عزت و اقتدار ملت ایران و نظام اسلامی خواندند و تاکید کردند: ملت هوشیار و مصمم ایران ، با حضور پرشور و گسترده در این فریضه سیاسی - دینی ، بار دیگر استکبار جهانی و به ویژه آمریکا را ناامید و سرخورده خواهد کرد و با انتخاب نمایندگان اصلح ، متدین ، امین ، معتقد به عدالت اجتماعی ، متنفر از فساد، طرفدار حقوق محرومان ، مدافع منافع ملی و دارای مرزبندی روشن با دشمن ، مجلسی قدرتمند، پایبند به ارزش ها و مبانی اسلام ، و مفید برای کشور و ملت تشکیل خواهد داد.
همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند، بی شک مردم آگاه و شجاع ایران ، همچون همه رویدادهای مهم پس از انقلاب ، این بار نیز پرشورتر از گذشته در انتخابات شرکت می کنند و نقشه های زورگویان بین المللی را برای تضعیف نظام اسلامی و افزایش فشار به ایران ، خنثی خواهند کرد.
برپایه این گزارش همزمان با برگزاری انتخابات مجلس هشتم، انتخابات اولین میاندوره ای چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری و میاندوره ای سومین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا دربرخی از استان ها و شهرها و روستاهای کشور آغاز شده است.
شماره 013 ساعت 08:19 تمام

سرخط اخبار سیاست