۲۵ اسفند ۱۳۸۶،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9407254
۰ نفر
سوریه روند انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران را ستود ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 25/12/86 سیاسی برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در رسانه های صوتی و تصویری سوریه بازتاب وسیعی داشت و این رسانه ها روند این انتخابات در ایران را ستودند.
خارجی .سوریه .انتخابات .
به گزارش خبرنگار ایرنا تلویزیون سوریه امروز در چند نوبت تصاویری را از برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران، پخش کرد.
روز جمعه روزنامه ها در سوریه منتشر نمی شود.
رسانه های تصویری سوریه، تصاویر تلویزیونی رای دادن مقام معظم رهبری را در لحظات اولیه که ایشان در محل اخذ رای حضوریافتند از طریق زیر نویس اعلام کردند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، تلویزیون سوریه در بخش خبری خود اعلام کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی در فضای رقابتی دموکراتیک و سالم و بعد از یک دوره تبلیغات انتخاباتی آرام برگزار شد.
تلویزیون سوریه گفت، قشرهای مختلف مردم ایران و جریانات سیاسی برای انتخاب 290 نماینده مجلس در انتخابات شرکت گسترده داشتند.
تلویزیون سوریه با نقل بیانات حضرت آیت الله خامنه ای که این انتخابات را بسیار مهم دانستند و گفت : رهبر عالی ایران از مردم خواست در آن به طور گسترده شرکت کنند.
تلویزیون رسمی سوریه افزود، شرکت گسترده مردم در انتخابات نشان دهنده وحدت ملی در جمهوری اسلامی ایران و جمع شدن ملت ایران در اطراف رهبری حکیمانه این نظام است .
رادیو سوریه نیز در چند نوبت همین خبر را در بخشهای مختلف خبری اعلام کرد.
خاورم 1501**1577**2312**2131**5 شماره 009 ساعت 01:03 تمام

سرخط اخبار سیاست