چهار هزار نفر امنیت انتخابات مجلس در خراسان شمالی را تامین می کنند ..................................................................
بجنورد ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 13/12/86 داخلی.سیاسی.انتخابات.هشتم.ستاد.
رییس کمیته امنیتی و انتظامی هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خراسان شمالی گفت: چهار هزار مامور انتظامی، امنیت انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان را برعهده دارند.
سردار "علیرضا حسینی" روز دوشنبه به خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: در هر شعبه اخذ رای پنج تا هفت نفر نیروی انتظامی برای تامین امنیت حضور خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی علاوه بر تامین انتخابات در شعب اخذ رای، امنیت تبلیغات انتخاباتی را نیز عهده دار خواهند بود.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: نیروی انتظامی استان امنیت نشست ها و تجمعات قانونی انتخاباتی را تامین می کند و با هرگونه اخلالی در این موارد بشدت برخورد می کند.
سردار حسینی ضمن تاکید بر رعایت اخلاق انتخاباتی خاطرنشان کرد: نامزدهای انتخاباتی با رعایت اخلاق انتخاباتی نظم و انضباط اجتماعی را رعایت کرده و در تبلیغات انتخاباتی تنها برنامه های خود را ارایه نمایند.
رییس کمیته امنیتی و انتظامی هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در خراسان شمالی مشارکت گسترده مردم در انتخابات را مهم توصیف کرد و افزود: تمام آحاد ملت ایران و واجدان شرایط اخذ رای با حضور گسترده در انتخابات نامزد اصلح را انتخاب کنند.
وی خاطرنشان کرد: خانواده بزرگ ناجا نیز در این دوره از انتخابات همچون سایر صحنه های انقلاب اسلامی حضوری گسترده خواهد داشت. ک/2 2712/626/659 شماره 042 ساعت 11:08 تمام

سرخط اخبار سیاست