رییس ستاد انتخابات: بر اساس نیاز رسانه ها نشست خبری برگزار می کنیم ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/27 سیاسی.دانشجو.انتخابات رییس ستاد انتخابات کشور با تاکید بر اینکه مجموعه وزارت کشور تلاش می کند که انتخاباتی پرشور را برگزار کند، گفت: بر اساس نیاز رسانه ها تا برگزاری انتخابات نشست های خبری متعدد برگزار خواهیم کرد.
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، کامران دانشجو روز سه شنبه در نخستین نشست خبری خود پس از انتصاب به عنوان رییس ستاد انتخابات کشور، با تاکید براینکه مردم بهترین ناظر بر رفتار، گفتار و کردار فعالان سیاسی هستند، افزود: مردم بر اساس این نظارت دقیق که بر اعمال و گفتار ما دارند انتخاب خود را انجام می دهند.
دانشجو با بیان اینکه مردم به برگزارکنندگان انتخابات اعتماد کامل دارند، اظهار داشت: تاکنون بارها انتخابات و در واقع دست کم سالی یک بار برگزار شده و مردم نتایج آرای خود را دیده اند و به همین دلیل به مجریان اعتماد کامل داشته و به سخنان حاشیه ای که زده می شود توجهی ندارند.
معاون سیاسی وزیر کشور تصریح کرد: اخبار رسمی انتخابات تنها از جانب رییس ستاد اعلام خواهد شد،اما در این میان استثناهایی وجود دارد که از سوی وزیر کشور که مقام عالی این وزارت خانه بوده و تمامی ما زیر نظر ایشان فعالیت می کنیم، اعلام خواهد شد.
دانشجو رسانه ها را زبان گویای مردم دانست و گفت: در طول این مدت قبل از برگزاری انتخابات هر زمان رسانه ها نیاز ببینند ولو هر روز نشستی را در خصوص انتخابات برگزار خواهیم کرد و در واقع نشست های خبری انتخابات بر اساس نیاز رسانه ها خواهد بود.
وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم با کمک مسئولین ،همکاران وزارت کشور،همه عوامل موثر در رسانه های جمعی، کاندیداها، ستادهای انتخاباتی، مجموعه ناظرین و مسئولین انتظامی و امنیتی، انتخاباتی با شکوه برگزار کنیم که سبب عزت و اقتدار بیشتر کشورمان شود.
ادامه دارد...
سیام/9130/9121 شماره 071 ساعت 13:04 تمام

سرخط اخبار سیاست