نماینده مجلس خبرگان: احمدی نژاد الگویی برای جهانیان است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/20 سیاسی.قزوین.احمدی نژاد.خبرگان قزوین- نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران الگویی بی نظیر برای دولت ها و مردم جهان است.
به گزارش ایرنا، آیت الله علی اسلامی دوشنبه شب در نشستی با شماری از فعالان سیاسی استان افزود: هم اکنون قوی ترین مناظره کنندگان در شبکه های تلویزیونی خارجی از احمدی نژاد به عنوان یک الگو یاد می کنند و در گفت وگوها و گزارشهایشان به موفقیت ها و دستاوردهای دولت نهم اشاره دارند.
وی ادامه داد: آنها با اشاره به موضوعاتی از قبیل تحریم های پی در پی شورای امنیت علیه ایران و توطئه های داخلی و خارجی علیه رییس جمهوری، موفقیت هایی نظیر دستیابی به چرخه سوخت هسته ای و پرتاب ماهواره امید را بسیار چشمگیر عنوان می کنند.
امام جمعه شهرستان تاکستان، شجاعت، سادگی، کار برای رضای خدا و مردم و ایستادگی در مقابل زورگویان و یاوه گویان را رمز موفقیت احمدی نژاد ذکر کرد و اظهار داشت: وی با روی کار آمدنش به کشور جرات داد و دستور شکستن پلمپ مراکز هسته ای کشور را صادر کرد.
وی تصریح کرد: در چه زمانی رییس جمهور صبح برای ملت فلسطین سخنرانی می کرد، ظهر در جمع مردم ارومیه حاضر می شد و بوسه بر دستان خانواده شهدا می زد، شب جلسه هیات دولت را اداره می کرد و نیمه شب در مقابل خبرنگاران سخن می گفت.
این نماینده مجلس خبرگان با بیان اینکه با انجام چنین کارهایی، طبیعی است که اسرائیل، آمریکا و انگلیس و حامیان آنها احمدی نژاد را دوست نداشته باشند، افزود: اگر چنین اتفاقی رخ ندهد باید به خود و آرمانهایمان شک کنیم.
وی با اشاره به انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری و بیان حساسیت های آن گفت: هم اکنون در کشور پرچم امیر المومنین حضرت علی (ع) به اهتزاز در آمده و مردم نیز به این امر اشراف کامل دارند.
7392/3404 شماره 001 ساعت 00:46 تمام

سرخط اخبار سیاست