۱۰ اسفند ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9367728
۰ نفر
اختصاصی ایرنا / عضو ارشد اعتماد ملی: اصلاح طلبان به اجماع نمی رسند ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/10 سیاسی.اعتماد ملی.میرهادی رییس شاخه روحانیون حزب اعتماد ملی گفت: با شرایط ایجاد شده، اصلاح طلبان هیچگاه به اجماع نمی رسند و شرایط به همین گونه باقی می ماند.
علی میرهادی روز شنبه در گفتگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به اینکه با وجود کروبی و خاتمی احتمال اجماع بعید به نظر می رسد، تاکید کرد: اگر شرایط این گونه شود این مردم هستند که باید نامزد مورد نظر خود را از بین چند کاندیدا انتخاب کنند و در خود جبهه هیچ شرایط جدیدی به وجود نمی آید.
وی تاکید کرد: اگر کاندیدای اصلاح طلبان از سه یا چهار نفر بیشتر شود، شاید اصلاح طلبان احساس خطر کنند و به نفع یکدیگر کنار بروند وگرنه اگر شرایط این گونه باشد، با وجود خاتمی و کروبی اجماعی صورت نمی گیرد.
رییس شاخه روحانیون حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه اگر قرار باشد کسی کنار برود، آن فرد کروبی نخواهد بود اظهار داشت: کروبی بارها اعلام کرده که به هیچ وجه از صحنه انتخابات کنار نمی رود.
میرهادی همچنین از عدم آمادگی میر حسین موسوی در انتخابات خبر داد و گفت: فکر نمی کنم موسوی به انتخابات بیاید، درست است که موسوی تاکنون نظرات خود را درباره انقلاب و مسائل روز اعلام کرده است ولی اعلام کاندیداتوری وی بعید به نظر می رسد.
وی گفت: امکان انصراف خاتمی هم بعید به نظر می رسد چون اگر خاتمی می خواست نیاید، ستادهای انتخاباتی خود را فعال نمی کرد.
وی در پایان گفت: اگر خاتمی و کروبی در صحنه بمانند احتمال اجماع بعید است.
سیام 1377**9121** شماره 087 ساعت 16:49 تمام

سرخط اخبار سیاست