۱۰ اسفند ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9367664
۰ نفر
اختصاصی ایرنا/ دبیران جامعه مهندسین: احمدی نژاد بهترین دولت پس از انقلاب را تشکیل داد ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/10 سیاسی.جامعه مهندسین.احمدی نژاد دبیران جامعه مهندسین، دولت دکتر احمدی نژاد را بهترین دولت پس از انقلاب اسلامی دانسته و تصریح کردند: احمدی نژاد در طول این سال ها توانست فاصله میان دولت مردان و مردم را از بین ببرد و دولتی کاملا مردمی ایجاد کند.
جمعی از دبیران استانی و اعضای شورای مرکزی جامعه مهندسین ، دستاوردها و عملکرد دولت احمدی نژاد را مثبت توصیف کردند و تخریب دولت نهم از سوی برخی رقبا را، نشانه ضعف آنان دانستند.
دیدگاه های این افراد که در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان شده ، در پی می آید.
**احمدی نژاد بهترین دولت بعداز پیروزی انقلاب اسلامی راشکل داده است عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین گفت: دولت احمدی نژاد بهترین دولت پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران است و عملکرد و دستاوردهای خوب این دولت بر هیچ کس پوشیده نیست اتابک جعفری با اشاره به اینکه طبق نظرسنجی ها احمدی نژاد در بین مردم محبوبیت ویژه ای دارد،تاکید کرد: دولت نهم در طول چهار سال گذشته ارتباط ویژه ای با مردم برقرار کرده است.
دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دولت نهم در طول سال ها ی خدمت خود،در ارتباط با مردم و رسانه ها رویه جدیدی در پیش گرفته، تاکید کرد: ارتباط دو طرفه مردم و مسئولین دولت نهم به وضوح در این چند سال به چشم می خورد.
وی تاکید کرد: امروز ،مردم خود را بسیار نزدیک به مسئولان دولت خصوصا، رییس جمهور می دانند و این نزدیکی توانسته ارتباط بین دولت و مردم را بیشتر از گذشته کند.
وی افزود: در سفرهای استانی رییس جمهور مردم میزان محبوبیت و علاقه مندی خود را به رییس جمهور نشان می دهند و ابراز علاقه آنان نشان دهنده عملکرد خوب دولت احمدی نژاد است.
جعفری با اشاره به اینکه احمدی نژاد هر چند وقت یک بار گزارشی از عملکرد دولت را از طریق رسانه ملی در اختیار مردم می گذارد، افزود: این عملکرد رییس جمهور ،نشان دهنده ارتباط نزدیک او با مردم است.
وی با اشاره به اینکه سفرهای استانی رییس جمهور توانسته در حل مشکلات مردم موثر باشد تاکید کرد: رییس جمهور با رفتن به شهرها و استان های محروم کشور، در کمک به مشکلات این نقاط بسیار موثر عمل کرده است.
او اظهار داشت: مردم مناطق محروم، پیش از دولت نهم هیچ توجه و رسیدگی نداشتند ولی احمدی نژاد توانست این سد بزرگ را برداشته و مشکلات مردم را حل کند.
عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اینکه مدیران دولت نهم نیز همانند احمدی نژاد توانسته اند وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند، تاکید کرد: مدیران دولت ،نیز با حضور در استان ها و نقاط محروم کارنامه خوبی ارائه داده اند.
او تاکید کرد: احمدی نژاد از مدیران لایق و با وجدان در دولت استفاده کرده که با او همفکری لازم را دارند.
وی تخریب دولت احمدی نژاد را نوعی بی انصافی عنوان کرد و تاکید کرد: متاسفانه برخی از گروه ها و جناح ها، چون کارکرد مناسبی ندارند فقط می خواهند عملکرد خوب دولت نهم را زیر سوال ببرند ولی مطمئن باشند که هیچ گاه موفق نمی شوند و مردم آگاه ایران هیچ گاه عملکرد دولت را فراموش نمی کنند.
او تاکید کرد: در آستانه انتخابات،رقبا با تخریب دولت، تنها ضعف خود را نشان می دهند و با رفتارشان نشان می دهند دولت نهم بسیار موفق عمل کرده است.
**دولت در رسیدگی به نقاط محروم بسیار موفق عمل کرده است دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان فارس گفت: دولت احمدی نژاد در رسیدگی به نقاط محروم بسیار موفق عمل کرده است و هیچ یک از دولت های پیشین نتوانسته چنین موفقیتی را کسب کند.
محمد رضا مشفقیان با اشاره به اینکه رییس جمهور با سفرهای استانی خود بسیاری از فاصله های میان دولت و مردم را کاهش داد اظهار داشت: احمدی نژاد با تدبیر و کفایت خود ثابت کرد که دیگر زمان آن رسیده که به حال مردم محروم نیز فکری کرد.
عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، هیچ دولتی را نداشتیم که اینگونه به نقاط محروم رسیدگی کند و ارتباط نزدیک با مردم برقرار کند.
وی تاکید کرد: در گذشته رسیدگی به نقاط محروم کافی نبود و ممکن بود یک رییس جمهور اصلا وقت نکند حتی به استانی برود .
عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین اظهار داشت: در دوران رییس جمهوری احمدی نژاد بسیاری از خواست های مردم شهرستان ها که تبدیل به آرزو برایشان شده بود ، مانند برق رسانی، ساخت سالن ورزشی و...انجام شد که نشان از این دارد که کسی هست که به مردم محروم رسیدگی کند.
مشفقیان با اشاره به اینکه تولید برق استان فارس در سه سال گذشته دو برابر شده است اظهار داشت: تولید برق استان فارس از یک هزارو 670 مگاوات به سه هزارو 160 مگاوات رسیده که رشد چسمگیری داشته است.
وی با اشاره به برخی جوسازی ها در خصوص اینکه احمدی نژاد از نزدیکانش در دولت استفاده کرده است،افزود: متاسفانه برخی جوسازی ها در آستانه انتخابات فقط برای تخریب چهره کاندیدا است.
او گفت: احمدی نژاد حتی در شهرستان ها، از افراد اصلاح طلب کارآمد نیز استفاده کرده که در دولت های قبل چنین اتفاقی نیافتاده است.
او اظهار اشت: در دولت های قبل، با روی کار آمدن دولت جدید، تمام افراد قبلی از سمت های خود برکنار می شدند، در حالی که احمدی نژاد این موضع را در پیش نگرفت.
او تاکید کرد: بهتر است ، افرادی که به فکر تخریب احمدی نژاد هستند، بدانند او آنقدر فعالیت خوب در کارنامه دارد که با این تخریب ها از بین نمی رود.
**حرف های احمدی نژاداز جنس کلام مردم است عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اینکه حرف های احمدی نژاد از جنس کلام مردم است، گفت: مردم معنی حرف های او را به خوبی می فهمند چون احمدی نژاد هیچ گاه خود را از مردم جدا ندانسته است.
مصطفی میریان با اشاره به اینکه صراحت و شجاعت از ویژگی های بارز احمدی نژاد است گفت: او در این سال ها نشان داد که هیچ ترسی از دشمنان ندارد و برای دفاع از منافع ملی ایران از هیچ کاری فروگذار نمی کند.
وی تاکید کرد: مردم به احمدی نژاد اعتماد کامل دارند و او را به عنوان فردی که توانسته دستاوردها ی خوبی را برای مردم کشورش ارائه دهد، قبول دارند.
دبیر جامعه اسلامی مهندسین در استان تهران، سفرهای استانی، ملاقات های عمومی در مکان های مختلف از جمله وزارتخانه ها، ملاقات عمومی وزرا و مدیران دولت ، دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و زندانیان را از مهم ترین دلایل محبوبیت احمدی نژاد عنوان کرد.
وی با اشاره به اینکه سفرهای استانی گفتمان جدیدی با مردم ایجاد کرده است ، اظهار داشت: تا سال ها قبل، مردم شهرستان ها نمی توانستند با رییس جمهور یا اعضای کابینه مشکلات خود را بگویند ولی با شروع سفرهای استانی بسیاری از این مشکلات حل شده است.
میریان تاکید کرد: در سفرهای استانی، تمامی مسائل شهری و روستایی به دقت بررسی می شود و مسئولان دولت از نزدیک مشکلات مردم را لمس می کنند و برای حل آن چاره اندیشی می کنند.
وی اظهار داشت: این سفرها تحرکات خوبی در استان ها ایجاد کرده، به طوری که دیگر مردم خود را تنها نمی دانند و می دانند که حتما به مشکلات آنان رسیدگی می شود.
عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین ، با اشاره به اینکه برخی تلاش می کنند در آستانه انتخابات عملکرد دولت نهم را زیر سوال ببرند گفت: دولت نهم در این سال ها، فعالیت های خوبی را داشته و تخریب هیچ یک از رقبا نمی تواند این دستاوردها را زیر سوال ببرد.
**دولت نهم به تمامی حرف های خود عمل کرده است دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان یزد با اشاره به اینکه دولت نهم در طول این سال ها به تمامی حرف های خود عمل کرده است، گفت: احمدی نژاد در طول این چهار سال توانسته به تمامی وعده هایی که می دهد جامه عمل بپوشاند.
حسین صداقت اظهار داشت: احمدی نژاد ایده های بسیار نوینی دارد که در دولت های قبل ما شاهد این ایده ها نبودیم.
وی با اشاره به سفر اخیر رییس جمهور به استان یزد، اظهار داشت: اسقبال مردم از هیات دولت در سفر اخیر به این استان کم نظیر بود به حدی که نسبت به سفرهای قبلی رییس جمهور، این استقبال بی سابقه بوده است.
دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان یزد اظهار داشت: تاکنون 82 درصد از پروژه های استانی یزد رشد فیزیکی داشته که نشان دهنده تلاش های دولت نهم در استان یزد است.
وی تاکید کرد: احمدی نژاد رییس جمهور پرکاری است ، ایده های خوبی در ذهن دارد که این ایده ها توانسته ایران را متحول سازد.
صداقت با اشاره به اینکه با نزدیک شدن به انتخابات، تخریب دولت توسط رقبا بیشتر می شود تاکید کرد: متاسفانه هر چه بیشتر به انتخابات نزدیک می شویم تخریب رقبا بسیار بیشتر می شود، ولی مطمئنا مردم هیچ گاه گول این تخریب ها را نمی خورند و می دانند که دولت نهم از تمامی دولت ها بهتر برای آنان کار کرده است.
وی با اشاره به اینکه در سفر اخیر ریس جمهور به استان یزد تا آخرین لحظه سفر ، با مردم گفت وگو و مشکلاتشان را حل می کرد اظهار داشت: رییس جمهور هنگامی که قصد بازگشت به تهران را داشت با دیدن عده ای که به دیدار او آمده بودند بازگشت و با آنان گفت وگو کرد.
وی تاکید کرد: تمام این ها نشان دهنده مردمی بودن دکتر احمدی نژاد است.
**رقبا نمی توانند چهره مردمی احمدی نژاد را تخریب کنند دبیر جامعه مهندسین اسلامی استان گیلان با اشاره به اینکه رقبا نمی توانند چهره مردمی احمدی نژاد را تخریب کنند، گفت: در آستانه انتخابات، بسیاری از رقبا تلاش دارند چهره دولت را مخدوش کنند، ولی مردم هیچ گاه گول این فریب کاری ها را نمی خورند.
جبار کوچکی نژاد با اشاره به اینکه دولت احمدی نژاد بسیار موفق عمل کرده است، افزود: تخریب، نه تنها از محبوبیت دولت نهم نمی کاهد، بلکه شماره 023 ساعت 10:18 تمام

سرخط اخبار سیاست