۱۷ دی ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9361016
۰ نفر
غزه در آتش و خون/ وزیر جنگ اسراییل: به قطعنامه شورای امنیت پایبند نخواهیم بود ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/17 سیاسی.اسرائیل.غزه تهران- به گزارش شبکه تلویزیونی المنار لبنان ایهود باراک وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این رژیم به قطعنامه های شورای امنیت در خصوص آتش بس در غزه پایبند نخواهد بود.
شبکه تلویزیونی القدس نیز اعلام کرد باراک قطعنامه احتمالی شورای امنیت در خصوص برقرای آتش بس در غزه را مانعی بر سر راه ادامه فعالیت ارتش رژیم صهیونیستی در غزه توصیف کرده است.
شورای امنیت سازمان ملل متحد قرار است امروز در سطح وزرا برای بررسی اوضاع غزه تشکیل جلسه دهد.
همچنین به گزارش المنار به نقل از رسانه های اسرائیلی ایهود اولمرت نخست وزیر مستعفی رژیم صهیونیستی پیشنهاد آتش بس 48 ساعته اروپایی را رد کرد و در مقابل از ابتکار عمل ایالات متحده آمریکا استقبال نمود.
در همین حال شبکه تلویزیونی القدس به نقل از روزنامه یدیعوت احرونوت اسرائیلی گزارش داد که نیروهای مقاومت فلسطینی سه موشک به شهرک صهیونیست نشین سدیروت پرتاب کرده اند.
بر اساس این خبر شهرک صهیونیست نشین شاعر هنیگیف نیز مورد حمله موشک های قسام قرار گرفت.
بنا بر خبر شبکه القدس گردان های القسام اعلام کرده اند تا ماههای متوالی قادر به شلیک موشک به سمت شهرک های صهیونیست نشین خواهند بود .
از سوی دیگر شبکه المنار اعلام کرد که یک سرباز اسرائیلی در یک قایق جنگی متعلق به رژیم صهیونیستی در دریا هدف گلوله تیراندازهای القسام قرار گرفت.
صویر1369**1049** شماره 070 ساعت 15:17 تمام

سرخط اخبار سیاست