۱۷ دی ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9360991
۰ نفر
غزه در آتش و خون / تظاهرات در مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در آنکارا ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/17 سیاسی.تظاهرات.رژیم صهیونیستی آنکارا - یک گروه از شهروندان ترکیه در واکنش به حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان تصمیم گرفتند تا خاتمه این جنایات در مقابل نمایندگی این رژیم در آنکارا یه صورت دائمی تظاهرات کنند.
به گزارش ایرنا، پلیس آنکارا از شروع حملات خونین رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان و با در نظر گرفتن تظاهرات گسترده مردم این شهر علیه اسراییل ، تدابیر امنیتی شدیدی را در اطراف سفارت این رژیم اتخاذ کرده و راه های منتهی به این محل را بسته است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، تجمع تظاهرکنندگان در نزدیکی این نمایندگی از دوشنبه شب شروع شده و هم چنان ادامه دارد.
معترضان پلاکاردهایی در محکومیت جنایات صهیونیستها و تقاضا از دولت آنکارا برای قطع مناسبات سیاسی، اقتصادی و نظامی با رژیم صهیونیستی حمل می کنند.
ارکان یلدیز یکی از سخنگوهای تظاهرکنندگان گفت : معترضان تا خاتمه یافتن قتل عام اسراییلی ها در فلسطین به تظاهرات خود در مقابل سفارت اسراییل ادامه خواهند داد.
او گفت : تظاهرکنندگان تصمیم دارند به طور دوره ای در مقابل این سفارت کشیک داده و صدای اعتراض خود را به گوش جهانیان برسانند.
شهرهای ترکیه هر روز شاهد تظاهرات بسیار گسترده مردم مسلمان این کشور علیه جنایات رژیم صهیونیستی است.
مردم مسلمان این کشور با برقراری نمازهای میت برای شهدای فلسطین، پرچم های آمریکا و رژیم صهیونیستی را به آتش کشیده و سازمان ملل و جامعه جهانی را به شکستن سکوت خود در قبال این جنایات دعوت می کنند.
خاورم 1373**230**2011** شماره 045 ساعت 13:00 تمام

سرخط اخبار سیاست