۲ دی ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9358747
۰ نفر
یک فعال دانشجویی: جنبش دانشجویی نمرده است/ اصلاح طلبان پایگاه دانشجویی را از دست دادند ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/02 سیاسی.تاج زاده.جنبش دانشجویی.مستقل دبیر سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در واکنش به سخنان تاج زاده گفت: ایشان و جریان مطبوعشان امروز پایگاهی در جامعه دانشگاهی کشور ندارند، لذا گمان می کنند که جنبش دانشجویی مرده است.
مهدی طوسی در گفتگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به سخنان عضو سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه اگر جنبش دانشجویی زنده بود، احمدی نژاد رییس جمهور نمی شد، گفت:همه شخصیت ها، گروه ها و احزاب اگر کمی تعقل به خرج دهند ، اذعان دارند که شعاری که آقای احمدی نژاد در سوم تیر با آن به پیروزی رسید که همان گفتمان عدالت بود، توسط جنبش دانشجویی به گفتمان غالب جامعه تبدیل شد.
وی ادامه داد: اتفاقا چون جریان دانشجویی زنده بود، گفتمان عدالت مورد اقبال جامعه قرار گرفت.
دبیر سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در ادامه با اشاره به سخنان تاج زاده گفت: ایشان و جریان مطبوعشان امروز پایگاهی در جامعه دانشگاهی کشور ندارند، لذا گمان می کنند که جنبش دانشجویی مرده است.
وی ادامه داد: جریان اصلاحات تمام سرمایه و تلاش خود را برای استحاله جنبش دانشجویی به کار گرفت، اما وقتی دید که جنبش دانشجویی بیدار است و بازیچه دست آنها نمی شود، به این جریان پاک و اصیل اهانت می کند.
طوسی در پایان تاکید کرد: یقینا بیداری جنبش دانشجویی در عرصه های مختلف بسیار بیشتر از سال های سیاه دوم خرداد است./سیام/باق شماره 047 ساعت 13:08 تمام

سرخط اخبار سیاست