۱۱ تیر ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9342525
۰ نفر
264 تن از نمایندگان مجلس در نامه ای به ضرغامی قدردانی برای پخش برنامه سیره عملی روح الله از صداوسیما ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/04/11 سیاسی.مجلس شورای اسلامی .صداوسیما .سیره روح الله 264تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به عزت الله ضرغامی رییس سازمان صداوسیما به خاطر پخش برنامهسیره عملی روح الله ازدست اندرکاران این سازمان قدردانی کردند.
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، در این نامه که در حاشیه جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس در اختیار خبرنگاران قرار گرفت، با بیان اینکه حضرت امام خمینی (ره ) حقیقتی همیشه زنده و محبوب همه آزادیخواهان ، انقلابیون و مسلمانان ایران و جهان است ، آمده است:سیره عملی آن عزیز سفر کرده برای همیشه بعنوان اسوه و الگوی ملت عزیز ایران و نسل های آینده این مرز و بوم خواهد بود.
در ادامه این نامه تصریح شده است : نمایندگان مردم در خانه ملت ، از اقدام مبتکرانه و با نگرش نو رسانه ملی در تولید برنامه بسیار ارزنده و تاثیرگذار سیره عملی روح الله که باعث بازخوانی راه امام و آشنایی نسل جوان کشور عزیزمان با رهبر حکیم و الهی شده است بسیار مسرور و خوشحال اند تدابیر حکیمانه امام عزیز و رهبری آن عزیز فرزانه در روزهای سخت و پرتلاطم انقلاب اسلامی که موجب شکست بن بست ها شده و ابهامات را زدوده و مسیر انقلاب و ملت را به خوبی روشن می نمود، بخش عظیمی از تاریخ معاصر این سرزمینی است که باید بیش از پیش تبیین و تشریح گردد.
نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از این اقدام ارزشمند رسانه ملی تقدیر و تشکر نموده و استمرار و دوام چنین برنامه های موثری را خواستار شده اند.
سیام 1908 ** 1324 شماره 074 ساعت 13:17 تمام

سرخط اخبار سیاست