جزئیات دیدار عسگراولادی با رییس جمهور؟ اتاق فکر وحدت اصولگرایان تشکیل ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/08/23 سیاسی.عسگر اولادی.ریسی جمهور تهران- دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری جزئیات دیدار چندی پیشش با آقای احمدی نژاد رییس جمهوری را بیان کرد.
به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی ، حبیب الله عسگر اولادی که در جمع اعضای حزب موتلفه اسلامی استان خراسان رضوی در مشهد مقدس سخن می گفت، در خصوص ملاقاتش با رییس جمهور اظهار داشت: حدود دو ماه پیش با آقای حبیبی به عنوان نمایندگان جبهه پیروان خط امام و رهبری به دفتر رییس جمهوری دعوت شدیم و با ایشان ملاقاتی را انجام دادیم وی گفت: آقای حبیبی در آن جلسه مطالبی را مطرح کردند و از رییس جمهور تقدیر کردند که در دوره هشتم انتخابات مجلس شورای اسلامی کار خوبی را در جهت ، وحدت انجام دادند .
وی افزود : آقای حبیبی این مساله را مطرح کردند که نتیجه جلسات وحدت اصولگرایان ، تشکیل جبهه متحداصولگرایی شد و نتیجه آن این شد که اکثریت مجلس هشتم اصولگرا شدند .
عسگراولادی بیان داشت : بنده به رییس جمهور بیان کردم که کار شما در وحدت اصولگرایان در دوره قبلی انتخابات مجلس کارشجاعانه ای بود، آقای احمدی نژاد نیز بیان کرد که وحدت اصولگرایان را اقدامی خوب می داند و قرار شد در اولین فرصت جلسه ای پنج نفره از اعضاء جبهه پیروان خط امام و رهبری به دیدار ایشان برویم .
وی ادامه داد : پس از مدتی آقای احمدی نژاد در تماسی با من قرار جلسه ای 30 نفره از شخصیتهای اصولگرا را مطرح کردند و این جلسه با حدود 24 نفر تشکیل شد . در آن جلسه از آقای احمدی نژاد خواستم انگیزه دعوت را خود ایشان بیان کنند.
دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان این که جلسه حدود دو ساعت و نیم به طول انجامید و بحثهای بسیار زیاد و صریحی مطرح شد اظهار داشت که آقای احمدی نژاد نیز با چهره ای شاد و فعال به همه انتقاداتی که به ایشان وارد شد جلسه را ختم کردند و از انتقادات ناراحت نشدند .
وی افزود : در این جلسه در خصوص محوریت جامعتین ( جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ) مطالب بسیار خوبی مطرح شد که بنده از رییس جمهور خواستم به دلیل این که نمی توان این مطالب را به یک جلسه اکتفا کرد ، ادامه پیدا کند که آقای احمدی نژاد نیز استقبال کرد و قرار شد آقایان حدادعادل ، دکتر ولایتی و من جلسات را ادامه دهیم .
عسگراولادی اظهار داشت : خوشبختانه جامعتین با مذاکرات مقدماتی هیات هایی را برای وحدت اصولگرایان انجام داده و همچنین از جبهه پیروان خط امام رهبری نمایندگانی در این جلسات مشترک حضور دارند .
وی ادامه داد : در تهران جلسات با مدیریت آیت الله مهدوی کنی و در قم با مدیریت آیت الله یزدی در خصوص وحدت اصولگرایان برگزار می شود و مسائلی در خصوص وحدت اصولگرایان و اتاق فکری در این زمینه تشکیل شده است .
سیام/9121 شماره 041 ساعت 14:28 تمام

سرخط اخبار سیاست