۱۰ مهر ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9270748
۰ نفر
نماینده تهران: علی مطهری از مسایل سیاسی بی اطلاع است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/07/10 سیاسی.نامه.مطهری تهران-عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به نامه اخیر علی مطهری به رییس قوه قضاییه گفت: نامه پراکنی های وی مغرضانه است و نشان از بی اطلاعی اش، از مسایل سیاسی دارد.
فاطمه آلیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: پس از ثابت شدن مزدوری و وابستگی برخی از سران فتنه و همکاران آنها به بیگانگان و پروژه بودن جریانات تفرقه برانگیز و ضد نظام سال 88 توسط آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی، هنوز هم عده ای خود را به زمین و آسمان می زنند تا رییس جمهوری مردمی را متهم کنند.
آلیا ادامه داد: برخی به بهانه افشاگری احمدی نژاد در فرآیند تبلیغات انتخابات، سعی می کنند جرم سران فتنه را تعدیل کرده و آنها را حق به جانب جلوه دهند.
وی خطاب به این عده تصریح کرد که بدانند این نوع تلاش های مغرضانه و بی نتیجه در نظر مردم بصیر، بیدار و ولایت محور آب به آسیاب دشمن ریختن است.
وی حرکت های اینچنینی همچون اقدام علی مطهری را بستر ساز جسارت و اهانت بیگانگان به شعور سیاسی ملت دانست و تاکید کرد: از نظر مردم رفتارهای اینگونه نشانه بی بصیرتی، نداشتن تحلیل درست و واقع بینانه از فضای سیاسی کشور است.
نماینده مردم تهران خاطرنشان کرد که نه تنها مردم ایران بلکه آگاهان و آزاد اندیشان در سراسر دنیا به خوبی می دانند که در سال 88 انتخابات ریاست جمهوری، مردمی و بی نظیر برگزار شد.
وی یادآور شد: حتی عوامل فتنه که برخی از آنان دست اندرکار امور انتخاباتی در دولتهای گذشته بودند، نیز اعتراف کردند که هیچ نوع تقلبی در فرآیند هیچ یک از انتخابات 30 سال گذشته نمی توانسته بروز و ظهور کند.
آلیا یادآور شد ، در پی موفقیت افتخارآفرین رییس جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی، به انفعال کشیده شدن و عقب نشینی دولت آمریکا و متحدانش و سفر موثری که رهبر معظم انقلاب آن را سفری پربار و پرمغز توصیف کردند، متاسفانه عده ای در داخل به دنبال تحت الشعاع قرار دادن دستاوردهای حضور تاثیرگذار احمدی نژاد هستند.
وی اظهار داشت: همزمان با سفر رییس جمهور که این روزها محافل سیاسی و بین المللی هنوز در تحلیل پیشنهادات و دیدگاه های رییس جمهوری در گیجی به سر می برند، عده ای به دنبال تضعیف آقای احمدی نژاد هستند.
آلیا با بیان اینکه عده ای گمان می کنند باید قوه قضاییه را هدایت کنند و یا به آن دستور دهند، تصریح کرد: برخی تصور می کنند در بین صفوف مردم طرفدارانی دارند و می توانند افکار آنها را جهت داده و منحرف کنند.
سیام 9012** شماره 040 ساعت 14:50 تمام

سرخط اخبار سیاست