سخنگوی وزارت خارجه ایران حمله تروریستی به شهرکویته را محکوم کرد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/06/13 سیاسی.سخنگوی وزارت امورخارجه.حمله تروریستی کویته.را محکوم کرد تهران - سخنگوی وزارت امور خارجه ایران حمله تروریستی به شهر کویته پاکستان را که به شهید و مجروح شدن تعدادی از شهروندان این کشور منجر شد ، شدیدا محکوم کرد.
به گزارش شنبه شب اداره کل اطلاعات و مطبوعات وزارت امورخارجه ، رامین مهمان پرست تصریح کرد : واقعه تاسف بار عملیات تروریستی علیه مسلمانان شهر کویته پاکستان که تعداد زیادی از مردم آن شهر را به خاک و خون کشید، بار دیگر چهره کریه دشمنان اسلام و بشریت را به همه جهانیان نشان داد.
وی افزود : طراحی و انجام چنین حمله ای علیه افر اد بی دفاع و مظلوم که تنها برای ابراز مسالمت آمیز اعتراض خود به رژیم غاصب صهیونیستی در قبال مردم مظلوم فلسطین در روز قدس گردهم آمده بودند ، آن هم از طرف افراد و گروه های افر اطی ، اشتباه بزرگی بود که ارتباط و سرسپردگی این گروه ها ی تروریستی را به پایگاه استکبار و صهیونیسم کاملا آشکار کرده و نقاب از چهره حامیان واقعی این گروه های تروریستی برکشید.
سخنگوی وزارت امور خارجه مراتب تسلیت و همدردی دولت و مردم ایران را به واسطه این اقدام تروریستی به دولت و ملت بزرگ پاکستان ابراز نموده و برای شهدای این حادثه رحمت و غفر ان الهی ، برای مجروحین بهبودی عاجل و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسالت نمود.
1536**** شماره 092 ساعت 21:19 تمام

سرخط اخبار سیاست