رییس جمهور: عده ای با لجبازی در تلاش برای نادیده گرفتن خدمات دولت هستند ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/06/13 سیاسی.رییس جمهور.تجلیل از تلاشگران برتر تهران - رییس جمهوری اسلامی ایران با قدردانی از تلاش تمامی دست اندرکاران عرصه های بخش تعاون، گفت: متاسفانه در جامعه ما برخی تلاش می کنند با لجبازی خدمات بزرگ دولت را نادیده گرفته و اثرات آن را از بین ببرند.
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمود احمدی نژاد روز شنبه در آیین تجلیل از تلاشگران برتر در زمینه تعاون کشور، افزود: این عده نباید منافع مردم و مستضعفان کشور را قربانی لجبازی های خود کنند.
رییس جمهور اضافه کرد: دولت بسیاری از کارهای اساسی مانند طرح هدفمند کردن یارانه ها، اجرای سهام عدالت و خصوصی سازی را انجام داده اما برخی بدون هیچ گونه استدلالی، این عملکرد را نادیده انگاشته و آن را زیر سوال می برند.
رییس شورای عالی امنیت ملی ادامه داد انتظار ما از این افراد که خود نیز در مسوولیت های مهمی قرار دارند این است که خود آنان چه اقداماتی برای اصلاح امور و بهبود این گونه طرحها انجام داده اند؟ احمدی نژاد گفت: دولت تمامی تجارب خصوصی سازی را که شامل 26 کشور دنیا می شود مورد مطالعه قرار داده و الگوهای موفق آن را اجرا کرده است اما عده ای تلاش می کنند همچنان فعالیت های دولت را کوچک و تحقیر کنند.
ادامه دارد...
سیام 9170**1568** شماره 019 ساعت 10:52 تمام

سرخط اخبار سیاست