۱۳ شهریور ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9268038
۰ نفر
نماینده مجلس : روز جهانی قدس روز مقابله با مستکبرین و مظلومان عالم است ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/06/13 اجتماعی.داخلی.روز قدس نماینده مردم شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی گفت: روز جهانی قدس روز مقابله با مستکبرین و مظلومان عالم است و مانند تیری به قلب ایادی استکبار به خصوص آمریکا و اسرائیل می باشد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، فرهاد تجری در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع راهپیمایان روزه دار افزود: وحدت و اتحاد و پیروی از رهبری عامل پیروزی جامعه اسلامی است و این رژیم غاصب بیشترین و مجهزترین سلاحها را در اختیار دارد اما هیچ کشور و دولتی به جنایات و وحشی گری های این رژیم غاصب اعتراض نمی کند.
وی گفت: امروز کشتی تا دندان مسلح اشغالگران با وجود ادعاهای دروغین سردمداران آن توسط مقاومت مردم فلسطین و لبنان به گل نشسته و شکست اسرائیل جنایتکار در جنگ 33 روزه لبنان و نبرد نابرابر 22 روزه را در نوار غزه را رقم است.
تجری گفت: امروز موج بیداری اسلامی از کشور ایران به عنوان ام القرای ملل مسمان به تمام کشورهای جهان به خصوث در سرزمینهای اشغالی سرایت کرده است که این موج بیداری منبعث از اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی که با نامگذاری جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس تجلی یافته است .
امروز هم زمان با سراسر کشور مردم روزه دار سرپل ذهاب ضمن حمایت از آرمانهای مردم مظلوم فلسطین و محکومیت هرگونه صلح و سازش را با اشغالگران آزادی قدس شریف مسیر راهپیمایی را از میدان امام خمینی (ره ) تا جوار حرم احمد ابن اسحاق طی کردند.
در پایان بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این خصوص قرائت و با تکبیر مردم روزه دار سرپل ذهاب مورد تایید قرار گرفت.
همچنین مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم مسلمان و روزه دار گیلانغرب امروز از میدان امام خمینی (ره ) تا مسجد جامع این شهر برگزار شد.
سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجموع بیش از 165هزار نفر جمعیت دارد.ک/2 1234/ 1645 شماره 010 ساعت 08:58 تمام

سرخط اخبار سیاست