۱۳ شهریور ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9268035
۰ نفر
ابوترابی فرد درآیین اختتامیه نمایشگاه قرآن : موجودیت رژیم صهیونیستی امروز در خطر است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/06/13 سیاسی.ابوترابی فرد نایب رییس مجلس.اختتامیه نمایشگاه قرآن.روز قدس تهران -نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی شامگاه جمعه در مراسم اختتامیه هجدهمین نمایشگاه قرآن کریم در مصلی امام خمینی (ره ) تاکید کرد: موجودیت رژیم صهیونیستی امروز در خطر است در حالیکه مقاومت اسلامی در لبنان و غزه با قدرت به پیش می رود.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسن ابوترابی فرد در سخنانی با تشکر از شرکت با شکوه ملت بزرگ ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: شکوه و عظمت امروز کشورهای اسلامی نتیجه و ثمره بازگشت آنها به قرآن است .
نایب رییس اول مجلس با اشاره به اشغالگری رژیم صهیونیستی در جنگ 6 روزه سال 1967 و تصرف بخش هایی از سرزمینهای کشورهای منطقه افزود: اگر رژیم صهیونیستی توانست در آن سال 4 برابر خاک خود از زمین های سایر کشورها را اشغال کند اما امروز در جنگ 33 روزه با لبنان شکست خورده و سرافکنده می شود.
ابوترابی فرد در ادامه خاطرنشان کرد: اگر امروز جمهوری اسلامی نماد مقابله با سلطه جهانی است ، رو در روی نظام سلطه ایستاده و سیلی محکم به رژیم صهیونیستی زده است همه به دلیل تمسک امام راحل (ره ) به قرآن کریم و عمل به فرامین قرآنی ایشان بوده است.
ابوترابی فرد تاکید کرد ملت فلسطین در پرتو عنایات خداوند بر قدرتهای شیطانی نظام سلطه پیروز خواهد شد .
وی همچنین بر پاسداری از دستورات نورانی قرآن کریم از سوی تمامی اقشار جامعه بویژه مسوولان کشور تاکید کرد و افزود: باید در زمان غیبت امام به ولی فقیه عادل و عالم و شجاع اقتدا کرد.
نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش مهمترین نتیجه بهره گیری از قرآن کریم را نصب العین قرار دادن آموزه های قرانی از سوی مدیران نظام اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: باید از تمامی ظرفیتهای خود برای درک علوم قرآنی بهره گیری نماییم.
وی با ابراز امیدواری در قدردانی جامعه از برکات قرآن کریم ، انقلاب و شهدا گفت: امیدواریم در اینده شاهد اجرای فرامین قرآن کریم در تمامی بخش های جامعه باشیم و ایران اسلامی به تابلوی زیبایی ازکتاب الهی تبدیل شود.
در این مراسم ، ثمره هاشمی دستیار ارشد رییس جمهوری ، میر تاجدینی معاون پارلمان رییس جمهوری ، بختیاری وزیر دادگستری ، حسینی وزیر ارشاد و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کارشناسان و فعالان حوزه علوم قرانی حضور داشتند.
شبد* 1200 شماره 007 ساعت 03:37 تمام

سرخط اخبار سیاست