۱۳ شهریور ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9268034
۰ نفر
دستیار ارشد رییس جمهور: ایران پرچمدار توحید و منادی دعوت به حق و ایستادگی در مقابل دشمنان است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/06/13 فرهنگی.ثمره هاشمی.دستیار ارشد رییس جمهور.اختتامیه نمایشگاه قرآن تهران- دستیار ارشد رییس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران پرچمدار توحید و منادی دعوت به حق، استقامت و ایستادگی در مقابل زورگویان و سلطه گران جهان است.
به گزارش ایرنا، سید مجتبی ثمره هاشمی شامگاه جمعه در آیین اختتامیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلی بزرگ امام خمینی (ره ) با ابلاغ سلام رییس جمهور کشورمان به تمامی فعالان عرصه علوم قرآنی گفت: قرآن کریم و فرمایشات ائمه اطهار (ع) چراغ راه هدایت بشریت و حرکت در مسیر حق و عدالت است.
دستیار ارشد رییس جمهور، با بیان فرازهایی از ادعیه و روایات معصومین علیهم السلام، قرآن و ادعیه معصومین (ع) را دو روی سکه حقیقت و هدایت انسان بسوی حق و کمال دانست و با قدردانی از استقبال بی نظیر مردم خداجوی ایران اسلامی از نمایشگاه امسال گفت: حضور بیش از 2 میلیون بازدیدکننده از نمایشگاه نشان دهنده آن است که مردم به مسایل قرآنی توجه دارند و تعالی و رشد خود را در قرآن جستجو می کنند.
ثمره هاشمی همچنین با تشکر از نمایندگان کشورهای اسلامی شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: امیدواریم که نمایشگاه قرآن، نمایشگاه نور و هدایت و عترت در تمامی کشورهای اسلامی برگزار شود.
دستیار ارشد رییس جمهور در خاتمه از دست اندرکاران برپایی هجدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم قدردانی کرد.
شبد* 1200 * شماره 006 ساعت 03:28 تمام

سرخط اخبار سیاست