مردم ولایت مدار پاوه برای دیدار ولی امر مسلمین لحظه شماری می کند ................................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 1390/07/11 فرهنگی.جلسه.جلسه کرمانشاه - امام جمعه پاوه با اشاره به اینکه مردم این شهرستان برای دیدار ولی امر مسلمین لحظه شماری می کنند، گفت: سفر رهبر فرزانه انقلاب همچون نسیمی است که یکبار برای هر نقطه و مردم آن می وزد و این بار مردم پاوه مورد لطف رهبر عزیزانشان قرار گرفته اند.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، ماموستا ملا قادر قادری روز دوشنبه در جلسه شورای اداری پاوه که با حضور نمایندگان دفتر مقام معظم رهبری برگزار شد با بیان اینکه پاوه و مردم آن توسط شخص مقام معظم رهبری برای دیدار انتخاب شده اند آن را نشان دهنده توجه معظم له به مردم این شهرستان مرزی عنوان کرد.
وی افزود: لزوم هوشیاری تک تک افراد شهرستان و حضور گسترده آحاد مردم در مراسم استقبال موارد مهمی است که رعایت آنها موجب خیر و برکت برای مردم شهرستان خواهد شد.
فرماندار پاوه نیز با بیان اینکه با عظمت ترین و بی نظیرترین استقبال از رهبر معظم انقلاب بطور قطع و یقین در شهرستان پاوه به نمایش گذاشته خواهد شد، افزود: کمیته های مختلفی برای ایجاد تمهیدات لازم برای سفر رهبری در این شهرستان تشکیل شده و با مشارکت مردمی به ایفای وظیفه مشغول هستند.
حسین خدرویسی حضور ولی امر مسلمین را در پاوه رویداد مهم، عظیم و به یادماندنی دانست که موجب خیر و برکت برای مردم خواهد شد و مردم منطقه با حضوری به یادماندنی در مراسم استقبال از رهبر معظم انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی به نام خود ثبت خواهند کرد.
در این جلسه نمایندگان دفتر مقام معظم رهبری به تشریح نقطه نظرات و دیدگاههای خود در باره سفر معظم له به پاوه پرداختند و به مردم و مسوولان توصیه کردند از اسراف در تبلیغات پرهیز کنند.
567/7448

سرخط اخبار سیاست