۲ فروردین ۱۳۹۰،‏ ۱:۰۱
کد خبر: 9232663
۰ نفر
نماینده مجلس: در سال جهاد اقتصادی هر خانه باید یک بنگاه اقتصادی کوچک شود ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/01/02 سیاسی.جهاد اقتصادی.بنگاه.خانه تهران - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: سال 89، سال همت مضاعف، کار مضاعف بود و امسال که سال جهاد اقتصادی نام گذاری شده است باید هر خانه ایرانی یک بنگاه اقتصادی کوچک شود.
زهره الهیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: نامگذاری سال 90 به نام جهاد اقتصادی توسط رهبر معظم انقلاب ، وظیفه ای سنگین تر را پیش روی دستگاه های اجرایی می گذارد و مسئولین بدون حضور موثر مردم در این عرصه نمی توانند، حرکت کنند.
وی در ادامه افزود: در این سال که چهارمین دهه پشرفت و عدالت است در جهت تحقق این مهم باید در سال 90 با همت بیشتر دولت و حمایت مجلس و کمک مردم فهیم انقلابی بتوان گام های بزرگتری را علاوه بر اجرای هر چه بهتر قانون هدفمند کردن یارانه در راستای جهاد اقتصادی برداشت.
الهیان گفت: مقام معظم رهبری بارها به مردمی کردن اقتصاد تاکید داشتند پس ما باید با برنامه ریزی صحیح و دقیق و حمایت از تشکل های کارآفرین در مسیر رشد و توسعه اقتصادی گام برداریم.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای بهینه قانون مشاغل خانگی، باید مدنظر قرار بگیرد و هر خانه ما باید به یک بنگاه اقتصادی کوچک تبدیل شود چرا که در کشورهای پیشرفته و قدرت های اقتصادی بزرگ جهان امروز مشاغل خانگی را رشد داده اند.
وی گفت : باید در این سال از تشکل های مردمی که در جهت کارآفرینی و اشتغال فعالیت دارند حمایت بیشتری به عمل آورد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری به حل معضل بیکاری تاکید داشتند و اشتغال را در گرو رشد و شکوفایی اقتصادی کشور خواندند پس بایددر سال 90 حرکت فزاینده و سریعتری نسبت به سال های گذشته در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی در کشور داشته باشیم.
تهرام/1058/ شماره 013 ساعت 12:24 تمام

سرخط اخبار سیاست