۲۰ تیر ۱۴۰۳، ۲۲:۲۰
کد خبرنگار: 1228
کد خبر: 85535921
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نامه تبریک مولانا فضل الرحمان به رئیس جمهور منتخب ایران

اسلام‌آباد- ایرنا- مولانا فضل الرحمان رهبر حزب جمعیت علمای اسلام پاکستان با تبریک پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری ایران، گفت: ما در خوشحالی ملت ایران در برگزاری موفقیت آمیز انتخابات و پیروزی منتخب خود شریک هستیم و از تقویت روابط دوجانبه در دوره جدید قویا حمایت می‌کنیم.

به ‌گزارش چهارشنبه شب خبرنگار ایرنا، مولانا فضل الرحمان در نامه‌ای به پزشکیان رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک پیروزی وی، اظهار کرد: مردم پاکستان همگام با ملت برادر ایران در شادی برگزاری موفق و مسالمت آمیز انتخابات ریاست جمهوری شریک هستند.

وی خطاب به پزشکیان، افزود: پیروزی شما بیانگر رویکرد دموکراتیک و اعتماد قوی ملت ایران به شما است که منجر به رای اکثریت مردم برای رئیس جمهور منتخب خود است.

مولانا فضل الرحمان تاکید کرد: به شما اطمینان می‌دهیم که از هیچ همکاری برای تقویت بیش از پیش روابط ایران و پاکستان دریغ نخواهیم کرد و قطعا پیوند این روابط در دوره ریاست جدید جمهور قوی تر و همکاری‌های اقتصادی ما گسترش خواهد یافت.

نامه تبریک مولانا فضل الرحمان به رئیس جمهور منتخب ایران

به گزارش ایرنا، مسعود پزشکیان روز جمعه پانزدهم تیرماه با کسب اکثریت آرا در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران از سوی ملت ایران انتخاب شد.

براساس اعلام ستاد انتخابات کشور مجموع آرای اخذ شده در شعب داخل و خارج از کشور ۳۰ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۱۵۷ رای است که بر این اساس تعداد آرای مسعود پزشکیان ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۰۳ رای بود که توانست بر رقیب خود سعید جلیلی پیروز شود.

تاکنون بسیاری از رهبران جهان با ارسال پیام‌هایی پیروزی پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفته‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha